bugün

Bulunamadı yanları.

Efendi erkekleri kızlar sevmez. Biraz şey olmak lazım. O na argoda ne derlerdi. Piç. Hah tamam buldum. Piç.
Kizlar pic erkek sevmez. Adam severler. Kendine guvenen, duzgun konusan, guven veren ve bunun gibi ozellikler. Eger siz pisiriksaniz, hoslandiginiz kiza yaklasamiyorsaniz, iki cumle kuramiyorsaniz "efendi" olmuyorsunuz. Cok yanlis biliyorsunuz.
(bkz: olabildiğince temiz bir vicdan ile ölmek)
elit erkek olarak olaya el attım.
pısırıksanız eskorta gidin. bir kadınla beraber olunca bazı erkekler açılıyor.

eğer pısırık değilde asosyalseniz eve kapanmaya devam bir halt olmaz sizden.
Bir suru kadin arkadasi olur bu bi avantajsa. Kadinlarin asla hayir diyemeyecegi bi tiptir kanimca cunku kim kibar beyefendi bi sevgilisi olsun istemez ki .Ben soyle adamim soyle karakterliyim deyip yuzyilin yavsagi olan insanlari ayirmak lazim tabi.
saymakla bitmez. ben kız olsam hiç kötülük yapmamış efendi bir erkekle çıkardım. hep iyilik yapıp sonra da ölürdüm.
Az yakmaları.
arkasından kimsenin 'orospu cocuğu' diyemeyecek olmasıdır.
isteyince pic olabilecekken, bunu kendine yakistirmadigi icin efendi olmayi tercih eden bir erkekse oldukca fazladir.

Dogustan efendi dogmus, elinde ibrikle sut satiyormuscasina gezinen erkeklerin pek bir avantaji yok malesef.
Herkes tarafından saygı duyulan ve örnek gösterilen birisi olması.
sessiz olmaları bu özellikleri insanların çok dikkatini çeker bu insanları saklanmış hazine sandığı gibi düşünün içinde belki bilemediniz neler var neler.sır saklamada uzmanlardır.
oynar başlıklı olmalarıdır.

bu ne olum.
güncel Önemli Başlıklar