bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 250.
    doğruluğundan ödün vermeyen erkektir. dışarıdan ne dedikleri umrunda değildir. eğitim seviyesiyle de doğru orantılı değildir. eğitimsiz biri de efendi olabilir. önemli olan kendi içindeki cevheri nasıl ortaya çıkaracağı. çevresine uymak yerine kendine odaklanır ve geliştirirse efendiliğini kaybetmez.

ayrıca efendi erkek öyle diğerlerinin düşündüğü gibi kızlar için efendi olmaz. önceliği kendi mutluluğudur. ihtiyaçlar hiyerarşisinde kendini gerçekleştirmek için elinden geleni yapar. üretkendir. yıkıcı değil yapıcıdır. bu yüzden de kıskanılır. ne olursa olsun küçük şeylerle mutlu olmayı da öğrenmiştir.

efendi erkekleri bitiremeyeceksiniz!
    17 -2 ... soncahilbukucu
  2. 251.
    Kaybedeceği mi bilsemde bozmicam efendiliğimi.Varsın kızların kankitoşkosu kalalım ama olmadığım biri olucağıma yanlız ölürüm daha iyi.
    8 ... above and beyond
  3. 252.
    Ben bir ara oldum ama yararını görmek bir yana dursun maddi manevi sömürüldüm.

Siz hak etmiyorsunuz efendi erkeği.
    3 ... geceyebakan
  4. 253.
    Kötü alışkanlıklarım olmasa efendi adamımdır aslında.
    1 ... filistinli yahudi
  5. 255.
    saksida yetisir.
    7 -2 ... siyah kirmizi
  6. 256.
    insanların el üstünde tuttuğu fakat daima saf yerine koydukları tiplerdir. Erkekler bu tipleri sever ama kullanmaya çalışır, kızlar bu tipleri sever ama gidip bir piçin altına yatarlar. Bu çark daima böyle dönecek.
    2 -1 ... sherlockholmesss
  7. 257.
    sokarım efendiliginize.
    3 -3 ... kazikli voyvoda
  8. 258.
    diğer erkeklerden yeter düzeyde kazık yemeyen kızlar tarafından kıymeti bilinmeyendir.
    ondan sonra mumla ararlar ama.
    6 ... the red planet
  9. 259.
    B.k yesinler. Yerler de zaten. En son bunlara bir o kalır çünkü. Bazı modelleri bu döngüden çıkıp piç erkek modeline dönerler,
    bazılarının düşünceleri buna olanak tanıyabilemez. (bkz: kendimden biliyorum) vazgeçmeyiniz efendim efendi olmaktan. Efendilik kazanacak.
    1 ... ypduwqehzzuwm
  10. 260.
    konu efendilikse ben kalkayım.
    ... umrumda degil