1. 250.
  konu efendilikse ben kalkayım.
  ... umrumda degil
 2. 251.
  Kızlar sevmez. Vazgeçin. Evet.
  2 -1 ... aydinoglu 45
 3. 252.
  hepsinin içinde aslında piç erkek yatıyor.
  1 -2 ... lactea via
 4. 253.
  Amk pısırıkları.
  1 -6 ... silik yazarin hayaleti
 5. 254.
  efendi adamı ailesi yetiştirmiştir, piç adamı çevresi. Efendi adamı akrabaları sever, piç adamı ailelerinin yetiştir-e-mediği kızlar. Efendi adamlar piç kızlarla takılamadığı için üzülürler, piç kızlar da efendi adam bulamadığı için. Çünkü Genelde efendi olmayan kızlar güzel olur ama son noktada efendi erkeği isterler. Bunlar genelde kavuşamıyorlar...
  Efendi erkek çok bağışlayıcıdır. Eyi maden diyip görece güzel çok kötü olmayan kötü kızlarla evlenebilirler. Şimdi yazdığım mantıklı gelmemişse eski arkadaşlarınızı ve facebook listenizi şöyle bir gözden geçirin. Mantıklı gelecek.
  5 -1 ... pseco
 6. 255.
  deneyimi az, sosyal açıdan iddiasız, pek atılmayan, sessiz, sakin bir erkektir, iyi niyetlidir elbet ama kendini geliştirmeyerek ve gençliğini yaşamayarak kendine eder. ekonomik şartları iyiyse, evlenmek istediğinde kendine göre kız bulur. aşk hayatında sosyal olarak deneyimli kızlar maalesef piçleri ilk olarak tercih edecektir... bilinmeli ki; evlenmek amacı olan kızlar ancak talip bulma zorluğu çekerse ancak o zaman bu efendilere kapak atmak isterler.

  fazlasıyla iyi olmak herkes tarafından takdir görür, güzeldir, erdemlidir, etiktir ama deneyimsiz ve iddiasızlığın getirdiği eziklik bir ömür boyu gitmezdir... hayatın hep ikincil, üçüncül ve en arka tercihlerinde yer alacaklardır, yedek veya zoraki tercih olmaktan öteye gidemeyeceklerdir, meğer ki eyleme geçeler, piçliği öğreneler, ve öne atılalar... baskın basanındır, vesselam.
  4 ... cikita muz teoremi
 7. 256.
  Önyargılarla yaftalanan erkektir. insan olmak yeterlidir efendi olmak için.
  2 ... pinklady
 8. 257.
  kaybeden erkektir.En azından Türkiye de
  1 ... cilekesyazar
 9. 258.
  değeri bilinmeyen erkektir.
  ... stve
 10. 259.
  Benimdir. En azından tanıyana kadar. Evet
  ... kokontomokonto