bugün

Oç erkeğe türkiyede yaşayan kadınların gözleri kalpli emoji atacaği versustur.
tc kızları ikinci seçeneği seçip dayak ve öldürülünce twitter da duyar kasar. doğal seleksiyon buna denir.
Orospu çocuğu erkek her zaman öndedir. Misal ben. Kızı tuttum mu çatır çutur sikerim. Efendi erkek ister ben yaparım. Efendi erkek ister ben sikerim.
görsel
-- efendi olunn. efendi.

-- kizlari uzmeyin.

-- kadinlar kendilerini. Uzen.

Erkeklere. Baglanirlar.

Seyy bilin istedim
araftayim amk.

ikisini de beceremiyorum, ne hayatta basariliyim ne kari kiz mevzularinda.
efendi erkeğin uzun vadede kazandığına inanmak istiyorum.
piçlerin evliliği uzun sürmüyor. çokça da acı verir bolca zaman çalır. siz efendi kalın.
bu işler sabit değildir hepimiz iyi biliyoruz. hepimiz karşıdakine ve duruma göre değişiriz , bi süre piç erkek olup keyfime baktıktan sonra düzenli istediğimde efendi erkek de olabilmiştim ancak bayağı hasarlı bi tip oluyosunuz hem karşıdakini bağlayıp hem acı veriyosunuz beyler ben yaptim siz yapmayin. ilişki bittiğinde hem sevdiğinizi kaybediyor hem de ona verdiğiniz acıları düşünüp üzülüyorsunuz. şimdi ise nasıl olsam bilemiyorum?
Uzun vadede efendi erkek kazanır. Orospu çocuğu erkek kandırarak ancak bir iki kez siker. Yalnız ve hasta ölür.
Biri efendiliği yüzünden yerilecek diğeri orospu çocukluğu sayesinde övülecektir.

Kızlar ilkine tecavüz etme, ikincisine değer verme konusunda ustadır maalesef.
orospu çocuğu erkeğin açık ara kazanacağı kapışmadır. efendilik saflıktır, temizliktir, çok iyi niyetli olmaktır, kullanılmaktır hatta ve hatta çantacılıktır.
ikinci seçenektekiyken mutluydum. Şu an mutsuzum.
ikisine de vermem.
orospu çocuğu erkek, efendi erkeğin evrimsel süreç sonrası oluşan yeni modelidir. kızlarımız böyle erkelerden daha çok hoşlanır çünkü; seversen sikilirsin, sikersen sevilirsin.

(bkz: rahatladım amına koyum)