bugün

pısırıklığını efendilik maskesiyle gizleyenleri kadınlar zaten sevmez, bunu biliyoruz ama kadınlar efendi erkekleri efendi erkek oldukları için sevmezler. partnerine saygı duyan, ilgi gösteren, ciddiye alan her erkek kadınların gözündeki değerini azaltır.

He bana gelince ben napiyorum pic olamıyorum lakin odun ayı olmayı iyi beceriyorum.
Lan eskiden kibarlık kırılirken simdi emretmeye köpek gibi dalamaya alıştım
Aqa sen nasıl olsa kaybedmiyonmu
Evet
Eee ozaman icinde kurup patlatacagina dısıdakilerine ver odunu acıma bakma kimsenin gözünün yasına bakma
Edit=Bu özelligim bazilarınin hosuna gitmeye bile basladı
Efendiler kaybeder picler kazanır odunlar icinde tutmaz Acımaz.
katıldığım önermedir. klişe olmuş bir durumdur. karşınızdakine gösterdiğiniz saygı ve sadakatin üzerine fazlaca değer de eklenince onun gözünde kullanmayı sevmiyorum ama garanti bir adama dönüşüyorsunuz. basitleşiyorsunuz.
sizinlen olan size sahip olduğu için umursamıyor ama dışarıdan gözler size gıpta ediyor.
siz yine de kimse için değişmeyin efendi olun edepli olun. size sizden daha değer veren insanlar mutlaka olacaktır.
yok lan öyle bir şey nerden çıkardın? senin efendi dediklerin pısırık evrim tarafından ötelenenler.
efendilikle mallık arasındaki ince çizgiyi fark edemeyen erkektir.
"Memlekette ne çok efendi erkek varmış da haberimiz yokmuş." diye düşündürtür.

Kaç gündür her akşam belli saatlerde efendi erkekler toplanıp yuvarlak masa toplantısı yapıyorlar sanırım.
Yalnız efendi erkek demek ezik erkek demek değil burada bir anlaşalım . efendi olmak kaybetmek demek değil. insan libidonun kölesi değildir ya da olmamalıdır zira biz hayvan değiliz.
kaybeden, efendi erkeği hayatından çıkartanlar. o piçlerden koca olmaz bunu neden kabul etmiyorsunuz. haaa her erkeğin efendi ve piç olduğu zamanları olmuştur. şahsen ben piç takıldığımda daha az derdim daha çok partnerim oluyor ama piçlik bir yerden sonra sıkıyor...insan devamlılığı olan bir ilişki istiyor...bağlanmak istiyor...
kaybeden biz değiliz kızlar...bizi kaybettiğiniz için asıl kaybeden sizlersiniz...

sevgili piçler, bir gün siz de efendi olacaksınız ve başka bir piç gelip elinizdeki kızı alacak...bizi ancak o zaman anlarsınız...

haydi kalın selametle...