bugün

Katılıyorum, bugüne kadar 1 sevgilim oldu o da olmasa olurdu düşüncemin sebebi.
Efendi erkek mi kaldı sanki? Tüm kadınlar piç seviyor diye hepimiz piç olmadik mı? Sonra da ilişkiler eskisi gibi olmuyor, nerede o eski ait olma duygusu, sadakat diye isyan etmedik mi? Neden kimse mutlu değil?
Efendi erkekler tükendi...kenarda köşede kalanlar da küfleniyor...
Efendilikten kastedilen şey sessiz kalmak bulaşmamak kimseye ise evet bunlar sevilmiyor kızlar tarafından. Girişken olacak risk alacak, tanışacak. Ağzı laf yapacak, şaşırtacak. Kızlar bunları istiyor, arada küçük sürprizler ince hediyeler de verdiğinizde sizden iyisi olmuyor. Tek sorun o zaman sizin kıza olan heyecanınızın bitmesi olur.
efendi olmakla sünepe olmak arasında ince bir çizgi vardır, o çizginin tam olarak neresinde durduğunuzu idrak edemiyor olabilirsiniz.
Efendi olayım derken böyle bir duruma düşmek de var.

https://www.youtube.com/watch?v=UAkqPcGIZ48
Efendi olmak ayrı ezik olmak ayrı özgüveni olmak ayrı yavsak olmak ayrıdır.
ulan 32 yıl şu dünya denilen yerde, 8 yıl şu sözlükte nacizane efendi efendi takıldım. gelen s*kti, giden s*oktu. artık atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun!
kandıran, yanıltan, aldatan olacaksın ki; kıymetin olsun.
Üvey annemin babamı tercih sebebi. Sonra babamdan siktiri yedi ve ikinci bir üvey annem daha oldu.

Ayrıca efendi erkeklere bir erkek olarak ben bile katlanamiyorum, bir süre sonra ya dalga geçmeye ya yanlarından uzaklaşmaya başliyorum ki bir kadın bir ilişkide nasıl katlansın? ilkokul düzeyinde espiri yaparlar ve ilişki duzenliyse yatakta da 2 postadan fazla gidemezler.