bugün

hani hep ağlıyorsunuz ya! neden efendi erkek yerine piç tercihi diye?! alın size cevabı!

efendi erkeği kardeş belliyoruz! kardeş gibi görüyoruz! efendi erkek dünyalar yakışıklısı olsun ben sevgili gözüyle bakamam arkadaş! bakamam o gözle!

bi şey biliyoruz da konuşuyoruz!!! *
yani kızları tavlamak için piç olmanız lazım.
piçlik yapmadığı içindir.
(bkz: 4 s kuralı)
orospuya yakıştığı gibi davranmak gerekir. esas sorun da budur. ayıya medeniyet öğretemezsiniz.
bir hanımefendi olamamak.
ulan hani burda şeyapmak gibi olmasın da acayip fırlama bi elemanımdır.
hani böyle bitirimlik olsun, laf ebeliği olsun hepsi bende yani.

mantıklı olmayan nedenlerdir.
efendi oldugundandir. pic olur efendlik ister efendi olur delikanli ister.. Delikanli olur esmer ister esmer olur adonisli ister. Uzar gider Kisacasi hep ister.
Muhtemelen belamızı aradığımızdandır.
kızların cevaplaması gereken. yoksa gençler...
efendi erkek gelecek vaadeder.

piç erkek penis ve sınırsız eğlence.
kadınların istediklerini veremeyecek olmasındandır.

kadınlar gözyaşı, ihtiras, trajedi isterler. birisini tam olarak kendilerine ait hissettikleri anda silerler, her an gitme ihtimali olan birini isterler, hareket isterler anlıyor musun ?

sen hala devam, pardon hayatım 4 dk geç kaldım bak sana ne hediye aldım demeye. afferim hıyar.
eğer kafalar uyuşuyorsa yok öyle bir neden.
4s kurali neticesindedir.

seversen sikilirsin, sikersen sevilirsin. iste olay bu. efendi adam, kiza zarar gelmesin, aman hep alttan alayim, o hep gulsun, ben gulmesem de olur kafasindadir. pic erkek ise sikerler kizini, ac lan gotunu, domal dediysem domalacaksin modundadir. kizlar da bu tarz erkekleri daha cok seviyor malesef. hep aglatsin o erkek, bayilirlar.
efendi erkeğin bastırılmış psikopatlık içgüdüsünün daha kuvvetli olmasının aralarında bulunduğu nedenlerdir.
efendi erkeğe aşık olmama gibi bi durum yok.kadınların aşık olmadığı hem efendi hem pısırık olanlar.karıştırılmasın.kadın gücü sever.
(bkz: efendi erkek)

olm başlığa baktım 24 tanım var.
bunu iyi tanımlayamamışız o yüzden aşık olmuyorlar.
içgüdülerinden kaynaklanır, kadın güçlü erkek ister, efendi erkekteki sakin ve mazlum tavırları görünce, kendini koruyamayacağına inanan kadın, güçlü görünen piç erkeğe yönelir. aslında kadın hata yapmaktadır. piç her yerde her zaman piçtir. zamanı gelince gerçek yüzünü bu kadına da gösterecek ve acı çektirecektir.
piç erkekten kazık yiyen kadın evlilik için efendi erkek arar.
Kadınlar efendi erkekleri arkadaşlık için seçer. Malum, onların da arkadaşa ihtiyacı var ve bu tip erkekleri kullanıp atmak, hayatlarından çıkarmak istemezler. Değerlidir onlar için. Vermezler sadece.
aynı zamanda piç olduğu içindir.
baylar bayanlar işin aslı şöyle diyebiliriz efendi erkek kadınlar için ego tatmini yapar piç erkek farklı türden tatmin aracıdır efendi erkek adam iyidir hoştur fakat bir süre sonra sıkar hatta buluşmanın ilk 60 dakikasından sonra kendini diskalifiye edecek sözler sarfetmeye başlar ki bu durum onların dogasında vardır ama piç erkek adı üstünde (bkz: piç) onlar hiç bir şekilde sıkılmaz ve sıkmazlar piçlik dogaları oldugu için dengeyi korumayı iyi bilirler efendi adam beyninin içindeki kadirizm felsefesinden ileri gidemez yapı itibariyle oysa kadın arada küçük oyunlar oynamak ister piç erkek bunu iyi bilir efendi erkek bunu bir türlü farkedemez atmosferi terketmek onun için nefessiz kalmak yani ölüm gibi birşeydir yalannn yalannn söylüyorsun tarzında takılır diyeceklerim bu kadar saglıcakla kalın.
hayat ironiktir ki yanlış önermedir bence. zira kadınlar yaptığım araştırmalara göre ortamda pek sesi çıkmayan genellikle saman altı suculara pas veriyor.
tezimi destekleyen kısım ise şunlardır;
1. si eğlenceli, espritüel adam genellikle bizim ülkemizde piç olarak algılanır ki burada yanılgıya düşerler.
2. si ise eğlenceli, esprili erkek kişi konuşma ve espri kısmında genelde açık verir, kendini ele verir.bu da yanlıştır ki kadın kişisi konuşan eğlenceli erkeğe, tehlikeli gözüyle bakar halbuki açık sözlüdür. dürüsttür o er kişi.
3. sü ise konuşmayan er kişinin birazda gizemidir kadın kişisini kendine çeken. merak uyandırır, daha savunmasız, zararsız gözükür yanlıştır yanlıştır yanlıştır.

işte siz türk kadınlarının baştan aşağı fiyasko ilişkiler yaşamasının, erkekler böyledir şöyledir gibi yargılarda bulunmasının tek nedeni çarpık düşünce şekliniz birazda içinde yaşadığınız ahlaki sikimsonik bu değerlerin, toplum jargonlarının verimsiz mahsülü, götünüzden uydurduğunuz siktiri boktan karmadır...*
spesifik edit: bu entariyi yazar iken 1 kilo işedim bu da bir kenarıya yazılsın.
seversen sikilirsin, sikersen sevilirsin in ete kemiğe bürünmüş hali yazdımoldu. yazıyorsun ama olmuyor...
vicdanlı vampir tercihidir.
acıdan zevk aldığımızdandır.
güncel Önemli Başlıklar