bugün

ilginç olduğu kadar da komik olandır.

evet bebeğim erkek denen zevat zaten kendinden çekilmez, gereksizliğin timsali bir yaratık iken, sizi hayattan soğutan donukluğa sahip, her şeye evet diyen, yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek pasifliğe sahip, erkekliğin mantığını anlayamamış bu efendiden ziyade kadınsı erkeği sevme muhabbetini hiç anlayamadım ne yazık ki.

oysa piç erkek öyle mi? onlar ki hayatı eğlenceli hala getiren, size pembe dünyanın kapılarını açan, yeri geldiğinde aşkın depresif hallerini yaşatan, seks hayatınıza ivme kazandıran sevimli yaratıklar olup, ömrünüze ömür katıyor.

maattessüf bana göre efendi erkeğe aşık olmak ancak sıkıcı bir kezban olmayı gerektirir.
yalan mı?

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
veya;

Efendi olduğunu sandığın erkeğe aşık olmak.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)

Edit: efendi erkek arayan kızlar eqlesin.
Antik roma'da yahut bdsm ilişkilerde mümkündür.
Sonucu göz yaşartsa da süreci mükemmel olan durumdur. Şahsıma bir kez nasip olmuşluğu var.
efendiyse aşık olunur.
efendiliğe aşık olan biri olarak söylüyorum ki, benim gibileri tavlamak çok kolay. Tek yapman gereken efendi hareketlerde bulunmak. Ama öyle erkeklerin çoğu da cadı kızların elinde. Ben anlamıyorum. Ayıp olmasın diye mi bu kızlarlalar? Yoksa bu kadar efendilik fazla.
Efendi erkek zor bulunur bulunsada dikkat çekmez bu yüzden kadınlarda pek siklemez.
Aşık mı olmaktır yoksa sevmek midir bilmiyorum ama Mutlu olmaktır.

Dünyanın en şeker ponçik çifti olabilirsiniz.

Piç erkek denilen şahıs özelliklerine sahip olup da tek eşli ve sadık bir insana dönmeme neden olan olaydır ayrıca.

Sevelim sevilelim arkadaşlar, mutluyum ulan!
efendi erkekleri kadınlar genelde tercih etmezler. Çünkü efendi erkek girişken değil diye zannedilir. Haklılar girişken olsa efendilik kalmaz. Kendimden biliyorum, çok saçma havalara bürünüyor insan. Değişmek iyi bir şey değil bence, insan ölene dek özünde ne varsa onu tutmalı. Aynı kafada çevre oluşur elbet.
Çoğu enrtyi usenmedim okudum tek diyecegim 'efendi erkek siksin sizi'.
Kızlar pek yapmaz bunu.
bir bitmişliktir.
Serseri saykolarla takılıp Pilav yapan evine sadık olan baba olacak efendi erkekleri üzdünüz kızlar.
Sıkıntıdan patlarsınız bence.