bugün

benim için hayata bir bakış açısıdır, efektif abi. her şey değişse de hep aynı kalan, eskilerin cevher dedikleri, bazısının essence, ousiafln tabir ettiği, eflatunun canı ciğeri idesidir.
baudelaire in tahtakale versiyonudur bi manada. orijinalinden kaliteli cover lara bi örnektir bu haliyle. her haliyle sevdiğimiz, ilk maaşımla bi bulaşık makinesi alacağım saygıdeğer derviştir.
bir deri bir kemik, basi kel, ayrica sasilacak derecede sosyal, yerinde duramayan, kipir kipir bi cocuk. sozlukte kaliteyi dusuren, bos beles laflarin insani. geyigine de doyum olmaz ayrica.*
sozlukle pek alakali olan,benim bir hatami kimse gormeden duzeltmemi saglayan iyi bir yazar. yalnizca liselerdeki olum nedenleri adli entrysiyle uyusmadigim iyi niyetli yazar.
popüler kültür ve popüler olma durumunu pek sevmediğini zannetğim, akıl fikir sahibi olduğu hakkında belirtiler veren yazar
bana kampanyalar hakkında hatırlatma yapacak kadar ince düşünceli,doğum günümü kutlayarak beni mutlu etmiş kibar insan..
buracıktan ayaklarım yere basarak *selamına karşılık veriyorum bulutların üzerinde kanatlarını onaran büyücüye..

edit:zorla doğumgünümü kutlattım kendisine belki kutlattim ama unutmuşumdur dedi bütün kibarlığıyla.**
efektif dolar kurunu cağrıştıran nik.etkiliyim diyor yani.
yazıları ile yeni tanıştığım sözlük yazarı,hoşgelmiş....iyi bir sinema izleyicisi olduğunu düşünüyorum,açtığı başlıklarla yüzümüzü güldürecek gibi..
güncel Önemli Başlıklar