bugün

Çocuğun pskilojisini bozcaklar para için haberleri yok.
çok tatlı bir çocuk.
Yenir ki bu. Insanin baktikca isirasi geliyo.
Çocuk doblosu olan eniştelere benziyor. Kilolu diye üstüne gidilmemeli bu ailesinin suçu çocuğa tikamislar herşeyi yoksa o yaşta bir çocuk ne kadar yerse yesin bu kadar kilo alamaz.

Konuşması filan çok tatlı kendini iyi ifade ediyor.
sen şişkosun ben zayıfem..

çok tatlı şimdi. şivesi var, tombiş filan ama ilerde düşünsenize bunu. cahil ailesi ve yapımcılar psikolojisini bozup bırakacaklar. ilerde bu çocuk çekicek ceremesini. yazık çok yazık.
herkes tarafından çok sevilen, lakin dombili olmasından mütevellit konuşmakta zorlanan çocuk.
O program hazırlanırken kaç pedagog var orada kim bilir? Sosyal medyada kalmaya devam etseydi belki bozulurdu paikolojisi ama şu an zor.
bence itici olan kendisi değil onun sevimliliği üzerinden prim yapan anne babasıdır. bunun gibi onlarcası var instagram'da ve ahmetsmom ayşesmom adı altında takipçi kovalayıp reklamlardan para kazanma peşindeler.
bu çocuğun tv'lerde tatlı çocuk diye çıkıyor olması gerçekten aşırı trajikomik.
Nasıl sevimli bulduklarına hayret ettiğim çocuk. O da bi ananın babanın çocuğu ama itici. Ardayı seviyorum, kaldırıp kaldırıp yumuşak bir zemine yapıştırırım çok tatlı.
Ben de yapmacık buluyorum kendisini bir miktar. bir şeylerin ezberletildiğini düşünüyorum. Ama çocuk bence aynı zamanda harika bir gözlemci. ve kendisine yöneltilen absürd soruları anında gole çeviriyor, hatta daha bu yaşta kendisi insanlarla alay ediyor, doğaçlama yeteneği üst düzey, çok zeki bir çocuk. Yanarım yanarım barzo olacak ona yanarım.
Nefes darlığı yaşıyor olabilir. Sevimli geliyor öyle pazarlanıyor ama bir süre geçince ailesi mutsuz bir çocuk ile başbaşa kalacak.
Bebeler üzerinden para cukkalamaca, cık cık cık yanlış.
Sizi anlamakta güçlük çekiyorum. O yarışmada bir sürü çocuk var bir bu mu çocuğun dedikleri mi ezberletilmiş yani? Ulan sanki ne demiş çocuk. Erzurum aksanıyla konuşuyor işte minnoş minnoş. Her şeyin altında bir hınzırlık aramanızı sikeyim.
hayatıma "... yı sevirem, çünkü o yinir." repliğini kazandırmış velet.
Bu ulke de "gulduk bitti" mantigi olmadigi icin tadini kacirip insanlara gina getirene kadar goze sokulan bi cocuk kendisi. Butun cocuklar tatlidir bu da normal bi cocuk iste.
hakkında istismar edildiğine dair imza kampanyası başlatılmış çocuk.

Açıklama kısmında özet olarak diyor ki, sosyal medyada çocuk "tatlı" olarak dile getirildiği için aile çocuğun nefes almasını dahi güçleştiren obezite problemini umursamayarak onu malzeme olarak kullanıyor.

Konuşma tarzı bir çocuğa nazaran oldukça kaba ancak herkes görmezden geliyor ve çocuk olduğu için yine sevimlilik atfediliyor. bu çocuk bu şekilde büyümeye devam edecek ve şimdi sevimlilik olan şey aynı kaldığında kişilik olarak problemler ortaya çıkacak.

https://www.change.org/p/...&utm_term=autopublish

abartı mı değil mi bilemem tabi sonuçta anne çocuğun obezitesini nefes darlığını falan görüyordur ve buna kayıtsız kalmak çok olası değil gibi. ben çocuğun ne videoları ne de televizyondaki programını izledim ama haklı yanları yok değil. Ağaç yaşken eğilir. Kaba tavırlarını şu an yüceltirseniz tavrının doğru olduğuna inanarak büyümeye devam edecektir.
şu an hakikaten komik bir tavrı var çocuğun. ileride ne olur bilinmez.

bir yandan ailesine kızıyorum bu çocuğun programdan evvel tedaviye ihtiyacı var diye, bir yandan belki tedavi masrafını böyle çıkarıyor adamlar diyorum.

hemen linç edilmesi gerektiğini düşünmüyorum ayrıca. hatırlayanlar bilir kan benim damar benim diye hastaneyi birbirine katan bir çocuk vardı çok eleştiri alınca tekrar röportaj vermişti ailesi çocuğun şeker hastası olduğu ortaya çıktı. krizi yokken sıradan bir çocuktu işte.

kamera arkasında neler olduğunu kimse bilemez. ön yargılı olmamak gerek diye düşünüyorum.
Öyle şey olir mi ben karımi dövmirim heç ki.*
Küçük yaşta çok şımartılmış bir çocuk çocuk dediğin çocuk gibi davranmalı hiç sevmiyorum bu çocuğu yanında olsam döverim.
Derhal obezite tedavisi görmesi gereken bir yavrucak. Konuşurken bile nefes darlığı çekiyor.çocuklar malzeme değildir.
güncel Önemli Başlıklar