bugün

Kopek videosu efsane.. hic te korkmuyo hapne.
görsel
hakkında neden 500 küsür tanım var çözemedim. gören de bilim adamı falan zanneder.
Bu halen yaşıyor mu ya ? Buna ilah gibi tapan bir kitlesi var. Bizim türkolar sever iz takip etmeyi, iz oluşturacak kabiliyet olmadığı için genelinde.
adamın dibi falan değildir kuşkusuz. dansçı ergen radikal teorisyen, şeyimin muhtarı, mutedilyobbaz, bacina yapsam gibi inceci tipitiplerin övüp durduuğu faşist, kafatasçı, ırkçı biridir. bu seçim kim kemal kılıldaroglu'na oy vermezse benim gözümde cumhur ittifağının yardakçısıdır.
gizli utangaç kırmızı akplileri kudurtan milliyetçi ateist reis. chpliler önce kış günü çalıştırdıkları vantilatörlerin hesabını versin. (bkz: swh)
Kimseyi kudurttuğu falan olmayan boş beleşin teki. inceci ve zaferci ergenler dinliyor kendisini. Tayyip'in ekmeğine yağ sürüyor.
milletvekili listelerine akplileri dolduran ak millet ittifakını desteklemeyen türk milliyetçisidir. chp'yi yönettiği 13 yıl boyunca tayyip'in ekmeğine yağları, balları, kaymakları süren tayyip erdoğan'dan sonra en büyük akpli olan kılıçdaroğlu'na oy vermeyecek adam gibi adamdır.
Hakaret etmeden eleştiri yapan nadir Türk ateistlerindendir.Kendisine buradan selamlarımı yolluyorum.
ateist. hani şu mucize görse bile inanmayacak tiplerden.

internet olmasaydı yapayalnız kalıp intihar edecek olan kişi.

bir gün ibrahim atabey ile karşılıklı program yaptılar, uzun da bir program oldu. ibrahim'in kur'an ve ayetler hakkındaki bilgisini gören efe aydal şaşırıp kalmıştı. ayet ayet, numara numara sayıyor ama efe bön bön bakıyordu.
zamanın ateisti şimdi halen ateist mi bilmiyorum.
müslüman olmuştur inşallah. olmadıysa allah hidayet versin.
evet müslüman oldu huzur ve irfan serisini çekiyor hatta şüphesiz sjsj.. pek sevmediğim bi tipitip..
Kral sen akıllı bir insansın, şu müptezelin oyununa gelme.Adamda yürek olsa seni izmirden istanbul’a getirtmez kendi kalkıp izmir’e gelirdi.Adam etkileşim kasacağım diye seni kullanmaya çalışıyor.işin finalinde bak seni şikayet edeceğini söylüyor.Oyuna gelme.Bunlar ezik insanlar.
canlı yayında olan youtuber.