bugün

robert de niro ölünce kullanacağım söz.
sinemadan anlayan gençleri görmeme sebebiyet veren fantastik önerme. olm nerdeyse ümidini yitiriyor, bu ülke için film yapmamaya karar veriyordum. yalnız edward norton en iyi oyuncu değildir. o, kendi jenerasyonunun en iyisidir.
+ denzel abi, edward en iyisiymiş diyorlar.
- bi siktir git olum.
(bkz: kime göre)
tamam anladık norton seversin de diğerlerinin hakkı neden yenir.
Yeni nesilin en iyilerinden desek daha doğru olur.
Diğerleri ise şunlardır; Christian bale, brad pitt, matt damon, Leonardo di caprio. (yeni nesil olarak tabi)
(bkz: gelecek vaat eden oyuncular)
sidney poitier, denzel washington, al pacino, robert de nirodan haberi olmayan yazar başlığı
edward norton 'un başarılı oyunculuğunu vurgulayan bir önermedir. yine de böyle tespitlerde tek adama odaklanmamakta fayda vardır. ama tabii edward abi de dahil tabii ki yiğidin hakkını vermek de şarttır.
Aksi takdirde de en iyi oyuncudur.
Al pacino buna götüyle güldü.
yoo bence abuzer kömürcü'dür.
Al pacino öldü mü diye google'a korku eşliğinde sormama neden olan tespit.
Al pacino'dan çok daha iyidir de bi marlon brando, jack nicholson, sean penn, antony hopkins değildir abartmayalım.
bu saatte çoluk çocukla takılıyoruz işte aq naparsın.
Kesinlikle jack Nicholsondır. Guguk kușu, shining, as good as it gets,fimlerini izleyin Sonra Kara verin
Herkes kendi yaşadığı dönemde kült olmuş filmlerde oynayanları yazmış. Sizden önce de dev oyuncular vardı.
Bir Humphrey Bogart vardı mesela...Bir Paul Newman...bir Henry Ford...daha unutulan onlarcası. Bunları es geçip Edward Norton gibi tiplere takılıp kalırsanız ohoooo.
Jack Nicholson çok iyidir ona katılıyorum. Al Pacino yerine de Robert de Niro diyorum.
Yav he he.
Daha iyileri gelmiştir
Morgan freman
Jack nikılsın
Brad Pitt
Al Pacino
Tom hanks
...
t: önerme.
death to smoochy filminde hangi akla hizmet oynadığını merak ettiğim oyuncudur.
Tek jetonla street fighter bitirebilen biri degilse benim gozumde oyuncu falan degildir.
güncel Önemli Başlıklar