1. 1.
  Bursasporun yeni transferi.
  ... kevin
 2. 2.
  lakabı mateus olan bursasporun bir yıllığına fenerbahçe'den kiraladığı, özellikle italya'da çok yaygın olan sistemin**** türkiye versiyonu olan futbolcu.
  ... agop
 3. 3.
  1987 doğumlu brezilya'lı futbolcu. alex de souza'nın sülaleden olması yüksek bir ihtimaldir.
  1 ... fowler
 4. 4.
  bursaspor adına galatarasay'a golünü atan genç brezilyalı futbolcu. oldukça hızlı ve çalımları etkili. fenerbahçe'nin satın alıp jest yaparak bursaspor'a kiralık verdiği oyuncu.

  (bkz: gücünüze mi gitti)
  3 -2 ... krmyrdsn
 5. 5.
  artık o da bir fenerli* *
  -1 ... mmtyvs
 6. 6.
  65-70 dakikalık kondisyonu olani fakat fundamentali çok iyi oyuncu. biraz pişmesi halinde fenerbahçeye gelip çok iş yapabilir.
  ... avedis
 7. 7.
  kısa adı Mateus 21 Mayıs 1987 yılında Brezilya ' nın Arapongas şehrinde doğmuştur, 1.69 cm 69 kilo. Oynadığı mevkii santrafordur. Fenerbahçe bu futbolcuyu Brezilya' nın Irac takımından trasfer ederek yetişmesi için bir yıllığına Bursaspor ' a kiralamıştır.
  ... syda
 8. 8.
  dün ilk kez fenerbahçe idmanına katılmış. mehmet yozgatlı'nın gitmesinden sonra sağ kanada ilaç gibi geleceği aşikardır. umarım tekrar kiraya verilmez. iyi bir kondisyon yüklemesiyle gelecek sezon rakiplerin sol beklerini terletebilir.
  -1 ... avedis
 9. 9.
  türkcell süper ligdeki de souza patlamasının son halkası. patlama derken kimse yanlış anlamasın *
  1 ... free your mind
 10. 10.
  Avusturya da oynanan hazırlık maçında hem oyunu, hem attığı gol ve hem de attırdığı gol ile Admira Wacker ile oynanan ve 2-1 kazanılan maçın yıldızı.
  ... hizir