bugün

Kazanova pompa ve drenaj istasyonu yanındaydı.

Hala açık mı , kapatıldı mı? Bilen yazsın, ilk defa milli olduğum yer hatırası var.
sözlük yazarlarının akrabaları varsa içeride bilgi verebilirler.
Genclerbirligi
C.tesi ani tazeleme sayfasi.
Boyle bi anim. Yok anasini satayim.
kazanova seddesinin kenarındadır.o seddede aşıklar yatıp nehri izler,öpüşürler.
don juan camisi mi seddesi mi ne acaip isimli bir yerde olan yer. efsaneydi bir zamanlar.
sistemsiz ücretlendirme ve kötü hizmet.

psikanalizci yazarlara pre-onaylama: evet kendimi kazıklanmış hissediyorum.

o paraya öküz alırız* psikolojisini yaşadım. şimdi işkembeden ahkam kesip insanları ezbere eleştirmek de istemiyorum ama bu işin yasal olarak saygı gören, standartlı ve sendikalı bir iş haline gelmesi her iki taraf için de kârlı olur düşüncesindeyim.

(bkz: ingiltere)

mekan olarak tunca nehrinin batı kıyısında, iki köprü arası denilen yerde.
genelev ne yahu? bildiğin kerhane işte. ne bu kibarlık? yaptığın iş çok mu kibar? insani bir dürtü olan aşkın son aşamasını hayvanlaştırarak robotlaşmış bir halde yaşıyorsun. belki binlerce kişiyle aynı şeyi yaşayan biriyle. oraya gidecek kadar düşük olan seviyeni ve kişiliğini iyice yer altına gömüyorsun. insan olmaktan feragat ediyorsun. üstüne üstlük Allah'a müslüman olarak inandığını söylüyorsan; onun emrine de karşı gelmiş oluyorsun. hem kafir, hem de münafık. kötü şey azizim.

hele böyle bir pislik ve iğrençlik, Edirne gibi camisiyle ünlü bir kentte oluyor. günahlar ve pislikler gitgide katlandı. ilginç değil mi? hatta Allah bunları görüyor. yanlız değilsin. sokaktaki köpeklere özenip yaptığın yozlaşıklık, sana mutlaka bir şekilde geri döner beyim.

(bkz: tehlikenin farkinda misiniz)
edirne'de askerlik gorevini yapanların ugrak mekanıdır..ayrıca gece gec saatlerde calı$mayan postahanedir..
1'den 10'a kadar numaralandirilmis her biri birbirinden farkli odalarda farkli hatunlarin bulundugu; genciligin super eglendigi nezih mekan!

not: 1'den 10'a gittikce artiyor kalite. 1 numara adile nasit 10 numara jenna jameson
güncel Önemli Başlıklar