1. 1.
    15 temmuz gecesinde müzikli içkili darbe kutlaması yapmış rezil adaydır. videosu düştü.

https://www.sabah.com.tr/...kan-darbeyi-boyle-kutladi
    2 -4 ... alfa bey
  2. 2.
    Edirneli yemez olm bunları kafası ufku açıktır edirneli adamın. Sizin gibi değildir yani. Sırf yunanca afiş yaptırdı diye ve hangi gece hangi konuda konuşup kadeh kaldırdığı muallakta olan bir konuda yemez bu numaraları.
    3 -2 ... kurtcebe noyan
  3. 3.
    bu ülkede mit müsteşarının darbeden 11 de haberi oldu.

adam o esnada barda eğleniyorsa ne yapsın...

mesela o gece bende kadıköyde oturmuş cuma akşamı keyifle içiyordum saat 10:00 da ne olduğunu anlayınca apar topar kalktık... habercilik mi yani bu şimdi.
    6 -1 ... flat head
  4. 4.
    ben edirneli bir arkadaşımdan duymuştum. edirnede 15 temmuzda darbeyi destekleyen tipler gördüm demişti sokakta. eh, kadıköyde de yanılmıyorrsam alkışladılar.

solun hatası işte. aynı hatayı 12 mart darbesinde de yaptılar. başlangıçta sol görüştü askerlerin darbe yaptığını sanıp darbeye destek mesajları verdiler sonra da darbe en çok sola zarar verdi.

akıllanmayacaksınız. darbe kim yaparsa yapsın, hangi şartta olursa olsun hainliktir. asker gerektiğinde müdahale edebilir görüşünü derhal terk edip, yargıyı güçlendirmek, tarafsız yargının ne derece mühim olduğunu 5 yaşındaki çocuktan başlayarak 70 yaşındaki ihtiyarlara kadar anlatmak gerekiyor. yoksa sağcı darbe solcu darbe eksik olmaz bu ülkeden.
    5 -2 ... hubel
  5. 5.
    Ulan bu ülkede insanlara aşağılık kumpaslar kuruldu. Türlü çeşit montajlar yapıldı. Hala mı aynı dava. Bırakın yahu ne idüğü belirsiz şu görüntüleri. Nerede çekilmiş? Kim çekmiş? O sözler gerçekten o amaçla mı söylenmiş? Başka bir amaçla mı söylenmiş... Atlamayın hemen üzerine. Bir düşünün. Neden bu video şimdi ortaya çıktı? Bırakalım artık bu belden aşağı oyunları.
    ... lesley mateas