1. 1.
    polonyada 7 kişilik ekiple 34 kişiye karşı edilendir.
    bir güzel dövmüştü orospu çocukları.
    olsun.

döveceği kavgaya herkes girer.
    dayak yiyeceğini bile bile kavgaya girmek delikanlılık ister.
    evet.

alkolün etkisiyle bir arkadaş yere düşmüş ,şehadet parmağını kaldırmış şehadet getiriyordu amk.
    -1 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    Sağlam bi dayak yediginiz kavgadir. Agziniz yuzunuz kan icinde, kafaniz zonkluyo, aciyi tam hissetmiyosunuz. Rahatlatici.
    ... abi kos arabada ne var
  3. 3.
    hiç unutmam. internet cafeler yeni yeni açılıyor, sokaklardan cafelere akmaya başlıyor yeni yetme veletler. oturmuşum, bilgisayar ile yeni tanışıyorum. yarım saat uzattıra uzattıra fifa 2002 oynuyoruz. bol yıldızlı brezilyayı alıp okla topun gideceği yönü seçe seçe takılıyoruz. yine cafede yaşanılan bi karmaşada çocuğun birisi benim kafama yumruk attı. elemanın yüzünü gördüm ama ortadan kayboldu gitti. o yumruğun acısını hiç unutmadım o karambolde attı gitti. cafeye hergün gelir o çocuğu arardım bulamazdım. araştırdım. her sabah erkenden gelip 1 saat oyun oynayıp gittiğini öğrendim. hergün sabah cafeye büyük bi heyecanla dalıyordum sabahın 7-8 inde. 1 gün 2 gün çocuk yok. 3. gün girdim cafeye, o çocuğun orada oturduğunu gördüm. öyle bir duygu ki hissettiklerim tarif edemiyorum. benim kafama vurduğu gibi dünyadan bi haberken indirdim kafasına 8-10 defa. kalktı ayağa bi de ayakta dövdüm. aman allahım ama nasıl keyif alıyorum anlatamam. velhasıl kelam cafeden çıktık, içimi rahatlatmışım. çocuk mazlum mazlum ayrıldı yürüdüğüm yoldan, bi alt sokağın köşesine gelince başladı küfür etmeye. anam bir koştum yakaladım. birde orada dövdüm. herhalde son 20 senede dövmekten en en en çok keyif aldığım çocuk buydu yavrum. allah affetsin.
    ... solaref
  4. 4.
    Kavga degil de tartisma yasadim. Ateist olan biri benim beddualarim kabul olur dedi bende kopeklerin duasi kabul olsaydi gokten kemik yagardi demistim. Sanirim hayatimda soktugun en guzel lafti.*
    5 ... the neighbourhood
  5. 5.
    kavgacı bir çocuktum. orta 1 ya da 2 ye gidiyorum. benden büyük birisi vardı mahallede adı reşat. lise 2ye gidiyordu. ibne sürekli takılırdı bana, şapkamı alırdı, topumu alırdı. tipide kara bişeydi gözlerinin etrafı da karaydı. psikopat gelirdi tipi abi ayağına takılırdım. bu kışkırtmalar yaklaşık 2-3 ay sürdü. kafaya koydum bunu da nasıl döveceğim, 2 katı boyumda. bir yandan da indirmek zorundayım sürekli rahatsız ediyor. öğle saatleri topu aldım çıktım yine sokağa. hava buz, yerler buz, kar yağıyor. mahalle arkadaşlarımdan biri de yanımda. sokakta bi bu reşat var. gittik yanına ibnenin. top oynayalım vs. yok çocuk yine ittir kaktıra başladı. ittirdikten sonra şöyle pique gibi altına kayıverdim buzlu zeminin verdiği gazla, yapıştırdım yere eşek kadar adamı. çıktım üstüne, hafifte kiloluyum. kalkamadı altımdan. ona her vuruşum o birikmişlik.. anlatamam. güzel duygulardı. götünü sikiyim reşat. o günden sonra yüzünü görmedim desem yeri.
    ... solaref
  6. 6.
    bir üniversite toplantısı. yenilmiş içilmiş. yetmemiş. gecenin bir vakti 7-8 kişi markete çıktık, hava alalım, içecek alalım vs. markete girdik 3 kişi, gerisi kaldırımda. alınacakları aldık, hesabı çekiyorum. ödedim çıktım, koca 7 kişinin karşısında max 15 yaşında bi velet, dikleniyor bizimkilere. konuyu falan dinlemedim anlamadım, bi tokat çıkardım çocuğa siktir oldu gitti. bak poşetleri alıp 2 adım gidene kadar bağrış çağrışlar geldi. anam arkamızı bi döndük 4-5 kişi bize koşuyor, ellerinde döner bıçakları var. dizlerim falan boşaldı hiç bize geleceklerini düşünmüyordum ama gecenin bi vakti aq. bize geliyorlar. döndük öteki sokaktan 3 kişi daha çıktı yine bıçaklı. abi ellerimde poşetler kaldım öyle. bana gelen eden yok ama, o çocuk bunların yanında o tartıştığı 3-4 kişiyi gösteriyor. ama elemanlar nasıl alıyor bizimkileri , 2 si aldı birini döner bıçaklarının yanlarıyla vuruyorlar. abi tehlikeli kavga. ne etsem bilemedim aq. erkeklik, dayak yiyenlerin birine gittim ayırmaya çalıştım eleman döndü döner bıçağının kenarı ile bacağımın yanına asıldı bi tane. o sinirle ona kapaklandım. arkamı dönene kadar bizimkilerden birisini 2 kişi sokağa çekiyor. ona giderken bizimkilerden birisi mefta. eleman döner bıçağının yanını sallarken bizim akıllı elinin tersi ile döner bıçağını karşılamış aq. elinin üstündeki tendonlar vs. komple almış gitmiş. sonra siren sesleri falan geldi dağıldı piçler. sonuç olarak bol aksiyonlu bir gece geçirdik, neymiş herkese öyle tokat atmayacakmışsın, dikleniyomu? rahatsız mı? laf dinlemiyo mu? abi şöyle 20 dakka ayağa kalkamayacak şekilde dövücen gidicen evine tertemiz. tokat atıp bıraktın mı sorun olabiliyor.
    ... solaref