bugün

görsel
ulunun en gereksiz ağzı bozuk 5 yazarından biri. arkadaşım herkesin düşüncesi kendisine senin küfür etmem benim fikrimi değiştirmez ? frank sana küfür etmiyorsa ceza almamak adınadır. ekran görüntümü aldım gereken yerlere attım. şimdi sen düşün.

pırıl pırıl cumhuriyet çocuğu : görsel
sürekli küfür ederek sürekli çaylak olarak yazarlık yaptığını sanan ibiştir. edebimi bozmim ama unutma bunu senin yanına bırakmam..

görsel
Yine basmış radikallerden birilerinin kuyruğuna belli ki.

Adama verecek cevabınız varsa kendi tarzında verin, yoksa susun devam edin. Lafla peynir gemisi yürümüyor zira.
Çok konuşur boş konuşur. Bide frank lucas'a takıntılı bilmem niye. Gizli LGBTli galiba.
görsel
durmadan ona buna hakaret eden hem de ana avrat eden zevattır. kaç sefer çaylak oldu akıllanmadı susuyorsam sebebi var küfürün feriştahını eder ömür boyu sana iz bırakırım lakin çulun değersiz olduğu için değmiyor.

görsel
klasik sol ümmettir. benim yaşam tarzıma karışıyor bunlar len aq diye sabaha kadar konuşur, gider sonra başkalarının yaşam tarzına hakaretler eder.
Kendisini her şeye rağmen seviyoruz. Ruh sağlığı yerinde olmayabilir, küçükken başına olumsuz şeyler gelmiş olabilir, ailesinde ayrımcılık yaşamış olabilir, hayatta başarısız olmuş, kız arkadaşı olmamış yada aldatılmış olabilir. Olabilir de olabilir. Hayatları Bilemeyiz.

Not: biz zaten sırtlanları, bok böceklerini de seviyoruz...
ezik bi yazar olarak dur lan bugün kime sarim düşüncesiyle bu aralar beni kafasına takan yazar. ahh yiğidim sen gibi yüzlerce yazarımsılar bu uğurda helak oldular. gerçekten çok yazık.

görsel
allah kitap gibi yazardır. 3-4 yıldır ara ara entrylerini okuyorum. eski mahlası lovelybones'tir.
Çaylak olduğu halde entry girmeye devam edebilen küfürbaz troll. Biz çaylak olsak bırak entry girmeyi siteden çıkış bile yapamıyoruz.
Sanayide kaporta doğrultma işi yaptığını düşündüğüm tepesi atık küfürbaz yazar. Araba emanet edilmez gibi duruyor.

Ama olsun kimbilir ne kötü olaylar yaşadı da hayat onu bu hale getirdi. Kendisini seviyor ve onun için üzülüyoruz.

* Biz sadece tipten kaybeden, tek amacı yemek bulmak olan sıçanlar için de Üzülüyoruz.
Küfür etmesi hoş olmamış yazar.
iyi yazardır, görüşlerini net bir şekilde belirtir. iyi insan olduğunu, fikirlerini yeterince düşündüğünü
ve umursadığını sanmıyorum. Akıllıdır ama kalpsizdir gibi bir şey.
iyi yazardır.

Ulan bu adama laf edene kadar moderasyonun alenen koruduğu iki tereze iki çift laf edin de görelim.
parası olsa ekstra ciğer ve böbrek taktıracağını söyleyen süper yazar. parası yok ama kafası çalışıyor.
vasat troll olmasına çok üzüldüğüm yazar.
Bende bunu birşey zannediyordum, böyle küfür ettiğine göre kendine güvenen adam zannediyordum.

Nickaltına bi baktım da bu millete küfür edip edip kaçan ergenmiş lan ahahaha.

Kimse de buna ses etmemiş bi özgüven gelmiş buna, ürkek tavşanım benim.

Birde bu ezikten cevap bekliyormuşum ya la yazık bana cidden.
(bkz: #44137269)

Dünyadaki tüm arapların öldürülmesi gerektiğini söylüyor. Irkçı olduğunu itiraf ediyor.
Sözlükte böyle ırkçı bir yazar hiç görmemiştim.
Söylediklerinin yasadışı olması haricinde ahlaki, insani ve vicdani olarak kabul edilebilir hiçbir yanı yok.
Araştırısa bir Anadolu insanı olarak kendisinin soyunun da araplarla karıştığını görecek ve kültürel, felsefi, genetiksel olarak mensubu olduğu arap ırkından gurur duyacaktır.
herkese sövüp duran ergen olması muhtemel şahıs

https://galeri.uludagsozl.../r/edgy-laik-boi-2078761/
Bana "arap dininin toprakları ebediyete dek sikilmiş ve bombalanmış olucak bu yüzden hakettiği gibi, bir gün çok sevdiğin mekke ve medineyi mantar bulutunda görüürsen ıslak öpücüğümü hatırlarsın." Şeklinde mesaj atmış yazarımsı.

Aynen aynen kesin yaşanır bu. Kelb.
muhaliflik adı altında türk devletinin bekasına sahip çıkmaya çalışanlara afkuran, insanları kışkırtarak küfürler eden bir adet yazarımsı.
derhal silik yemeli, derhal!
Klavye kaşarı yazardır ettiği küfürleri yüzüme karşı edebilirse kendisini ödüllendireceğim.
istediğin kadar uğraş aktroller kadar orospu çocuğu vatan düşmanı olamazsın kardeşim.

O maya bi tek onlarda var uğraşma.
milli değerlere ülke büyüklerine özellikle yazarlara ana avrat küfür eden çakma yazar. dün gecede benim ölmüş anama küfür etti seni çaylak yaptırcam dedim ve dediğimi yaptım dün küfür ederken gelip sana artı oy veren zurnalar şimdi gelsin sana artı oy verip kurtarsın bakalım köfte. hepinizi adammm edicem olm adammm..

görsel