bugün

2011-2012 sezonu öncesinde miami heat tarafından serbest bırakılmıştır.
neden bilmem ama boston zamanlarından önce de sevmezdim bu adamı. boston'da zaten bildiğin nefret etmeye başladım. öyle paul pierce basket atınca kendinden geçmeler, 19 çeşit farklı el sıkışmalarla arkadaşlarıyla tokalaşmalar, 3lük atınca sahanın kralı gibi davranıp tribüne oynamalar falan. yahu bir insan hiç tanımadığı birinden bu kadar nefret eder mi? ben ediyorum. böyle her maçta sakatlansın oynayamasın istiyorum. zira basketbol zekasına da sahip olduğunu düşünmüyorum kanımca 3lük atmaktan başka bir yeteneği de yok.

(bkz: entrynin sonuna doğru sapıtmak)
bu yazın en aktif takımı olan miami heat'e transfer olan basketbolcu. ne yapacağını kestirmenin hiç mümkün olmadığı türden bir oyuncu. gününde olduğunda durdurmak çok zorken kötü gününde takımına ciddi zarar verir.
new york knicks ile boston celtics arasında gerçekleşen takasla new york'a takas olan çılgın şutör. her zaman olduğu gibi new york'ta da deli gibi şut atmaya devam edecektir.
gününde olmadığında çok fazla şut denediğinden takıma zarar veren oyuncu. maalesef bir istikrar yakalayamadığından dolayı nba'de adından çok söz ettiremiyor. aslında gerçekten potansiyele sahip bir oyuncu ama sizi vezir edebilme potansiyeli olduğu gibi rezil de edebiliyor. yine de boston celtics gibi şampiyonluğa oynayan bir takımda önemli roller üstleniyor. oyunun sıkıştığı anlarda kritik üçlükler atarak takımına önemli maçlarda birçok kez büyük katkı sağlamıştır.
gününde olduğunda mesafe ve engel tanımaksızın 3' lük atan şuursuz.
2008-09 sezonu play offlarinda chicago'ya karsi bench'den gelerek defansta ve ofansta super isler cikarmis, ucluk ikilik allah ne varsa sokmus ve celtics'e turu getiren isim olmustur.

sporcu isen yurekli olacaksin arkadas. ben bunu bilir bunu soylerim. adam savasti paraladi kendini resmen. her mac boyle oyna eddie!
şuursuz şutör...
2006-2007 sezonu itibariyle new jersey nets'de oyna(yama)maktadır...
mike bibby ile arasında eniştelik vardır.kritk üçlükler atar.
2000 yılında nba e draft edilen,isminin akılda kolay kalmasının yanında hiçbir basketbol özelliği olmayan oyuncu.
insanların birbirlerinin nba bilgilerini ölçmesine yarayan oyuncudur.başka işe yaramaz.