bugün

game of thrones birinci sezon final episode de 14 yaşındaki sarı pipi tarafından gerçekleştirilmiş eylem. az orospu evladı değilsin sen de sarı pipi. evet.
--spoiler--
vatan hainliği iftirasıyla kendini idam meydanına getirten joffrey baratheon keratasının affedecekmiş gibi yapıp kendisine her türlü özrü dilettikten sonra cellata kafasına bir anda kılıcı çaldırıvermesiyle olmuştur.
--spoiler--
Kral joffrey in orospu çocuğu olmasından kaynaklı durumdur.

Ned 'in krala ve Kraliçe ye yönelttiği tüm suçlamalar haklı idi. Ama ne bu dünyada nede westeros da haklının sözü dinleniyor. Kılıç kimin elinde ise onun söylediği gerçek kabul ediliyor.

Allahtan tyrion reis ikinci kitapta olaylara el atıyor.
ergen kral joffrey'den af dilemesi bir yana, kellesinin kesilmesi sırasında kızı sansa'nın sahte gülümsemesi iç acıtandır.
serçeparmak'ın "anuna goyduk joffrey başgan" demesine neden olan olay.
Bu adam aslinda yaziyormus. Kurt olmus. Sonrada bortu bocege karismis. Denryiss targeryanin yedigi patateslerden onun bedenine girecekmis. Du bakalim daha neler olacak. Elimde cekirdek bekliyorum.
Oha lan reis öldü!
ben bu tepkiyi 2012 de vermiştim.
joffrey baratheon döneminde olmuştur.
got e yeni başladığım da hiçbir karakterin ölmeyeceğini özellikle başrollerin sanırdım. eddard stark ölüm emri gelince bile birazdan biri gelir kurtarır birşey olur kurtulur dedim tak gitti kafası şok olmuştum nasıl ölür falan diye. işte o an türk dizileri ile yabancı yapımların farkına vardım kalite budur işte.. oysa bizde ölmesinin imkanı var mı %0 bir giren oyuncu 100 bölüm kazık çakıyor bölüme reyting düşene diziyi kurutana kadar oynuyor a q.
zamanında diziye devam etme nedenimdi.
Türkiye'ye Süleyman Çakır'ın ölümünden sonra ikinci şoku yaştan olaydır.

Allah rahmet eylesin.
çok erken gerçekleşmiş g.o.t olayı. bence bir sezonu daha olabilirdi.