bugün

en sevdiğim çizgi filmler arasındaydı. bir ara gece saat ikide çıkardı. ikiye kadar uyumaz bunu izlerdim. hey gidi günler be. evet.
Lanet olsun dostum, tanri askina ben liselileri özledim. Pislik ilkokullular.
ne boka yaradığını bilmediğim çizgi dizi. bunu çocukken izleyen dünkü çocuktur net. hatırlarım ufak kardeşlerim izlerdi. daha yeni akilbaliğ olacaktır yani izleyen.

biz ki conanlar, himenler, pokemonlar, temel reislerle çıkmıştık yola.!
Zamanında keyifle izledigim bir cartoon network çizgi filmidir.

internette bulabilirsem tekrar izleyecegim.
Gördüğüm en salak çizgi film diyebilirim ama küçükken az birşey izlemiştim.
Bir zamanlar ciddi anlamda takıntılı olduğum ve her bölümünü kaçırmadan izlediğim çizgi dizi. Tabi o 'bir zamanlar' cartoon network'ün kalitesinden ödün vermediği ve yayınladığı çizgi filmlerle ekrana kitlediği zamanlardı, şimdilerde açıyorum bakıyorum da hiç sarmıyor, çok basitleşti kanal. Ayrıca eski günleri yad etmek için;
(bkz: secret saturdays)
(bkz: camp lazlo)
(bkz: megas xlr)
(bkz: cramp twins)
(bkz: juniper lee)
(bkz: skunk-fu!)
(bkz: mike lu ve og)
(bkz: kod adı afacanlar)
(bkz: arkadaşım maymun)
(bkz: genç ejder)
(bkz: foster ın hayali dostlar mekanı)
(bkz: sincap çocuk)
(bkz: dexter ın laboratuvarı)
(bkz: cesur korkak köpek)
Cn nin efsane dizilerindendi şimdikiler yerini asla dolduramaz.
Eddynin diş telli veledin diş telini kırdığı sonrasın da da veledin intikamını aldığı bölümün başını hala daha merak etmekteyim. Saygılar.
Ne izlerdim şunu. Bayılırdım bu çizgi diziye.
kardeşimle zamanında izlediğim çizgi-dizi.
sınavlar bitince tekrar izleyebilirim. yeşil ceketli favorim. isimlerini hatırlayamıyorum.
Edd'in saçı hala gizemliliğini korumaktadır .
ortanca olanı çok sevdiğim çizgi film.
Ed, Edd ve Eddy adında üç kafadarın maceralarını konu edinir. Biri aptal biri çok zeki ve diğeri de kurnazdır. Bir ara vermiyordu hiç geçenlerde rastladım yine. Ne varsa eskilerde var.
Ed edd Eddy brrr yeeeaah....
Efsane çizgi dizidir.
gelmiş geçmiş en komik çizgi dizi.
aptallıklar silsileleri beni yaran çizgi dizi.*
cartoon network teki en komik çizgi filmlerden biridir fakat geç saate kaldırılması sinirimi bozmuştur yayın saati 02.00 civarı.
seslendirenleri;

Emrah Özertem : Ed ve Edd (aynı anda ikisini birden * )
Murat Şenol : Eddy
Ayhan Leblebi : Jimmy
Ali Hekimoğlu : Rolf
Damla Özüduru : Nazz
şirin, yer yer iğrençleşebilen çizgi film. * *
cartoonnetworkte yayınlanan çizgi filmlerden birisidir. banliyode geçen 5-6 çocuğu anlatır ama asıl olay bu 3 arkadaşın arasında geçer * hepsinin adı edward'ır ama lakapları vardır; tek kaş, 2 d'li ya da çorap kafa gibi * komiktir eğlencelidir, aynı satte diğer kanallarda yayınlanan bilmem hangi dizinin milyonuncu tekrarını izlemektense bu çizgi filmi izlemek daha çok keyif verir *
cartoon networkda yayımlanan muhteşem bir çizgi dizi.