bugün

Ecevit gibi, cluton un karşısında ellerini ovalar vaziyette dursaydı biz de kınardık. Lakin işin bir mütevazilik ve kültürlere hoşgörülü davranmak olduğunu herkes biliyor.

Yalnız bu kafa sizi sıttın sene iktidar yapmaz. Bunu da bilin!
Kılıçdaroğlu derhal istifa etmelidir.

Edit: Reis fotoğrafla ilgili her an ''kandırıldık'' açıklaması yapabilir.
El öpenlerin çok olsun evladııım.
görsel
her fırsatta akp'yi destekleyen kitleyi cehaletle, araştırmamakla, koyunlukla suçlayan kişilerin aslında nasıl kendi bilinçli cehalet çemberinde boğulduklarını gösteren komik iddia.

arkadaşlar başlığın altına gereken açıklamayı yapmalarına rağmen, o emir'in oğlu değil, sıradan bir çocuk demelerine rağmen devam ediyor sözde iğnelemeler. + erdoğan hemen hemen karşılaştığı her çocuğun elini öpüyor. türkiye'de de bunun çok örneğine rastlamak mümkün. biraz araştırırsanız görürsünüz.

siz kendi üstün zekanıza sığdırıyorsanız varın bazılarını cahil, kendinizi aydın sayın. ama bu zeka seviyesiyle de kusura bakmayın ama çıkıp da ağlamayın akp bıdı bıdı diye. hep diyorsunuz ya "yaa bu koyunlara müstehak" falan, size de bu müstehak.

kudurun!

edit: hahaha! zeka seviyesi eleştirisi bazılarına koymuş. * tabii ya, siz aydınlık abidelerinin zekası sorgulanır mı? bende hata. *

kudurun demiş miydim?
O değilde bu adam gerçek bir diktatör.
Öyle ki nickinle kaydolduğun sözlükte bile göt korkusundan başlığı ecevit diye açıyorsun.
Ya onu boş ver de Devlet bahçeli'de bozgurtluk vazvı yok bi kere.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu nun fetö lideri ile fotoğrafı)

vaktiyle bir benzerini yapmıştım baya da tutmuştu, hatta 2016'nın en beğenilen 27.entrysiydi, tabi sonra editledim normallestirdim sikmesinler beni diye :d

kaptın şukuyu benden, bazı andavallar hala anlamamış inceyi. halbuki ince de değil aslında baya kalın ama neyse.
ecevit in abd yetkilileri ile arasındaki pozla erdoğan ın çocuğun elini öptüğü pozu karşılaştırmak. keşke daha iyi bir ironi konusu bulabilseydin. gerçi ekurilerin her şeyini koşulsuz artılıyor farketmez.

edit: komikmiş gerçekten fotodakinin ecevit olduğunu görmemişim.
biride çıkıp demiyorki fotodaki rte ecevit ne alaka. ülkücü kafası bu kadar basıyor normaldir. evet..
90 derece domalıp, şebek gibi sırıtan çocuğun elini sevgiyle öpüyormuş. hı hı evet.
fotoğrafa dikkatli baktım rte çocuğun elini sevgiyle çocuk sevgisiyle öpüyor. evet.
dikkat et, çocuk da kandırmasın seni reis.
o halde gılışdar derhal istifa etmeli.
şüphesiz ki ecevit'in türk devletini küçük düşürdüğü bir enstantanedir.
koskoca türkiye cumhuriyeti başbakanı nasıl olur da 12 yaşındaki bir şeyh çocuğunun önünde eğilir, elini öper?
neyse ki reyizin de dediği gibi "böyle bir türkiye yok artık..." çok şükür başımızda dimdik duran bir dünya lideri var.
bu görüntüleri unutmak istiyoruz, ama böyle ecevit denildiğinde hemen aklıma geliyor işte.

işte ecevit'in o malum görüntüleri.
bakın da utanın...
görsel

edit: nesini eksilediniz lan bu kadar? gerçekleri örtemezsiniz.

Edit2: çocuk prensmiş ya da değilmiş ne fark eder? Koskoca türk devletinin başı bir arap veledinin elini öpemez. Hadi naş.