1. 1.
  yaratılmıştı.

  evet, evet terörün bittiği hissi yaratılmıştı. belki pkk denen kahpe örgüt eylem yapmıyordu ama, tasmalarını ellerinde tutan sahipleri türkiye' yi istedikleri gibi kontrol edebiliyorlardı.

  türkiye ellerinin altında emir ve görüşlerini bekleyen hazır ve nazır bir ülkeydi onlar için.

  artık teröristlere silah, gıda, barınak, ücret masrafı da yapmaya gerek yoktu.

  nasılsa , 'gel' diyorlardı geliyorduk, 'git' diyorlardı gidiyorduk. masrafa ne gerek var ki?

  5 milyar dolar için rahmetli ecevit'i soytarıya çevirmediler mi? '5 milyar dolar değil, 500 milyon dolar verebiliriz o da ancak dediklerimiz yaparsınız' diye dalga geçmediler mi olum?

  15/20 lik ergenler bilmez. o yüzden burada atıp tutmakta beis görmüyorlar. dersinize çalışın öyle gelin çocuum.
  2 -6 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  histen ziyade kocaman bir gerçeklik olan durumdur. 90 ların sonlarında ve benimde askerlik yaptığım 2001-2003 seneleri arasında neredeyse şehit haber gelmez olmuştu. 2004-2005 senelerinden itibaren günümüze kadar artarak sürüyor bu kansızların eylemleri.

  çözüm süreci denilen garabette iyice güçlendiler mühimmat depoladılar yeni teröristleri dağlarda eğittiler hendekler kazdılar şehirlerin göbeğine yığma yaptılar her biriniz gördünüz işte. yetmedi üstüne ışid gibi bir baş belası daha şımartıla şımartıla ( öfkeli gençler vs hatırladın ) peydah oldu başımıza. şu anda havuz medyası fazla dillendirmiyor diye terör yok zannetmesin kimse hükümetin kuklası olmamış bağımsız kaynaklardan askerlerimizin ve sivillerimizin gün be gün hayattan koparılışlarını öğrenebilir öğrenmek isteyen herkes. öğrenmek istemeyen ise goy goy yapar ancak "terör akp ile alakalı değil ama" diye..

  yapmayın bunları diyoruz masumların üzerinden siyaset yapmayın ama malum kesim dinlemiyor. terörü bitireceğine terör haberlerini gizlemeyi seçiyorlar. 2 gün önce daha 2 sene önce kaçırılan askerlerimizden bir tanesinin şehit olduğu haberi sessizce verildi ailesi neler yaşadı o 2 sene boyunca gidin onlara anlatın buraya yazdığınız şeyleri vicdanınız el veriyorsa..
  3 ... mel mel bakan gibson