1. 83.
    Böyle bir şeye nasıl inanır ve bir yarısma uğruna biriyle birlikte olmayı nasıl kabul eder? Bunlara çok şaşırsam da yaşadığı olaya ve yetmezmis gibi geçilen dalglar, yediği lincler..üzüldüğüm kızdır.

Insanız hepimiz her hatayı yababiliriz. Daha fazla kızın üstüne gitmenin bir anlamı yok.
    ... brokoli gibi
  2. 82.
    ecem karaağaç

Şok şok şok "enerji savaşında yeni gelişme"
    ... ride the lightning
  3. 81.
    https://www.haberler.com/...mar-etti-11863678-haberi/

"Enerji yüklediği iddia edilen kişi" yazmışlar ahahahaha.
    ... ride the lightning
  4. 80.
    işin özü yüzde 90 çocuğu bitirmek için tuzak kurmuştur.

Ciddi bir konu bile değil ama yine de insanın yazası geliyor. Bildiğin cayır cayır kumpas lan bu.

Yok büyü yaptılar yok şu yok bu. Büyü ne AMK? O zaman canımız sıkılınca büyü yapıp her şeyi yoluna sakalım

Sevmediği kişiye bana tecavüz etti diyerek linç ettirmeye çalışmak da Türkiye de klasik oldu. Hadi böyle şeyler söyledin bari saçmalama yok büyü yok enerji.

Bu iftira çıkarsa ibretlik ceza verilmeli bu kıza. Yoksa her önüne gelen daha önce bir erkekte birlikte olan kız bana tecavüz etmişti der erkekler linç yer hapse girer durur suçsuz yere.
    -1 ... keyf kahyasi
  5. 79.
    sen eşşek olursan enerji yükleyen çok olur.
    ... gamzedeyim deva bulmam
  6. 78.
    kendisini istismar ettiği iddia edilen kişi aralarında bir gönül ilişkisi olduğunu, kendisini istanbul'a getiren kişinin bile müddeinin kendisi olduğunu, bunun uçak biletleri ve fotoğraflarla sabit olduğunu söylüyor.

bu kız ise hepsini ikrar ediyor, diyor ki sana sihir yaparım dedi v.s bu sebeplerden ötürü sarmaş dolaş fotoğraflarımız var, beni istismar etti.

yahu bunun sevgilisi kendisinden ayrılan bir kızın, beni kandırmış, istismar edildim, duygularımla oynadı diye dava açmasından ne farkı var?

ben burada 2 damla gözyaşı döken salağa değil, itham edilen kişiye üzülürüm.
    1 ... raduyev
  7. 77.
    Erken elendi ama survivor 2019'un en çok tanınan yarışmacısı oldu. En azından o yönden kârda.
    1 ... neflodi
  8. 75.
    Büyü yaptılar bana diye zırlayan aptal.

Hayır sana mimarlık diploması vereni sikmek lazım.
    4 ... consigliere
  9. 74.
    - karışık var mı?
    + var
    - yükle.
    5 -2 ... olmeca dark chocolate
  10. 73.
    Sağlam enerji isteyen kız.
    1 -2 ... aydinoglu vontmarte