bugün

http://www.milliyet.com.t...ay-enerji-gundem-2845223/

bu haberin kahramanı kadın. gerçekten birinci olacağına kanaat mi getirmiş ne yapmış. ulan arkadaş memlekette bu kadar garip kadın varken bana nasıl kuantum fiziğinden rus edebiyatından anlayanlar denk geliyor anlamıyorum.
Aranızda enerji yüklemesine ihtiyacı olan varsa 1000 öro ya hallederiz. Efsane enerji yüklerim.

Mümkünse hatun olsun.
"Erken elenince uyanmış."
Haha. Keşke ellenince uyansaymış.
Böyle her uzatılanı alırsa, olacağı bu.

görsel
uyandıysa kalkıp yerine yatsın artık, hiç yok yere kaçırmasın uykusunu.

bu saatten sonra giden gitmiş.

hayır bir de para vermiştir üstüne.

millet bu zekayla yemin ediyorum iyi yaşıyor bu yaşlara kadar.
Fazla yüklenmiş sanırım.
yuh arkadaş ya bu kadar saf mı bu insanlar
belki de adam fos çıktı butün enerjiyi ecem yükledi adama.
Yükleme yapmışlar kıza. Hem de defalarca.
Dünyada hala bu kadar geri zekalı insanların varlığı uyanıklar için gerçekten umut verici.
sikerler kamil. bu ülkede herkesi sikerler deee. böyle bir gerizekalılık nasıl oluyor aklım hayalim almıyor, beynim yetmiyor. bu kadar mı gerizekalısın be kızım!
2019 survivor yarışmacılarından biriymiş. enerji yükselmemiş belki ama bir zihin açıklığı gelmiş bence.
Enerji ve tabii kaynaklar mağduru birisi.
Valla dagarcigima ‘gel de sana enerji yukleyeyim’i kazandirdi. Umarim ecem hanim gibi enerjinin gucune inanan birini bulur ve ben de yukleme yaparim.
Bataryası bozuktur belki hemen adama suç atmamak lazım.

Güzel meslek doğrusu, ilgilenenlere yükleme yapılır.
Fakir olduğum için Bakiyem fazla değil, en fazla 15 liralık yüklerim ama.
Yeni duydum çok komik ben bu enerji isine girmeliyim diye düsündüm.
Turabi kaç kere şampiyon olmuştu.
Hmm biraz düşündüm de Ters ilişki durumu söz konusu ise kısa devre yapıp enerjiyi tüketmiş olabilir. Gene iyi kurtarmış, voltaj fazla gelseydi yakabilirdi yani. Dübürü.
Gorende akli basinda birsey sanır. Enerji yukletmek icin insan kendini siktiri mi. Şarj cihazi mi bu adam.
Bir sefer de degil, defalarca sarj ettirmis. Hic birinde lan bu adam beni sikiyor olabilir mi acaba demez mi insan.

https://m.youtube.com/watch?v=GZRLyx4crB4
suç işlese ceza-i ehliyeti yoktur.
Kesinlik ile bu işte başka bir iş var..

Üni mezunu bir kadın akıllı tek başına bir yarışmada yarışıyor..

Ve dönüşte böyle bir dava açıyor..

Bence hıyarın elinde bunun görüntüleri var asamdan önce adamı ters köşe yapmak için böyle bir dava açtı...
Adam bunu tehdit etti.. Gel diye..

Yoksa kimse bu kadar salak olamaz...
Kızcağız enerjiyi sağlam yükletmiş.Sonrada patlamış:))
https://www.youtube.com/watch?v=9BrBs8PpB5Y

kadın daha öncede bu tür motivasyon cart curtla içli dışlıymış.

rus antrenörlerin atletlerle cinsel ilişkiye girip hamile bırakması gibi bir olay söz konusu sanırım. hamile kalmak kadın sporcuya doping etkisi yapıyor sonra aldırıyorlar. belkide böyle bir şey olmuş olabilir.

ama kadına bakınca tam iftira atacak bir tip görüyorum.
kesin kaçak akım vardı farketmediler, sağa sola saçıldı hep enerji.

çıkar için cinsel ilişkiye girip, çıkarın gerçekleşmeyince şikayetçi oluyorsun, bu nasıl bir utanmazlık ben anlamadım.

umarım haber trol haberdir, gerçekse çok acı.
(bkz: made my day)

Haberi sabah gordum ve gercekten guldum. Bu kadar aptal degildir ya olamaz.
Umarım şakadır. Şaka değilse gerçekten acınacak halimize gülüyoruzdur lan. Olm öyle iş mi olur lan? Olur tabi. Badelemeyi falan unutmuştum pardon. Evet örnekleri mevcut.

Belki de gündem olmaktır amaç? Ya da yarışmayı kazanamadık belki tazminatı kazanırız kafası? Neyse geçmiş olsun.
güncel Önemli Başlıklar