1. 1.
    bu kızı ben mali'nin olayıyla duydum daha önceden hiç bir yerde görmedim. biraz instagram hesabını falan inceledim sütten çıkmış ak kaşığı birisine benzemiyor. bu attığı ekran görüntülerinden önce illa ki bir şey yaşanmıştır geçmişi vardır. bide mali ile daha yeni klip çekmişler.
    5 -1 ... abu cihad muslim al mutakhashi
  2. 2.
    Doğrudur. Kadın poposunu memesini açınca tabi ki taciz ederler. Herkes ettiğini bulur.
    8 -4 ... baazigar
  3. 3.
    Zaten masum oldugunu iddia etmeyen fenomen kisisi. Kendisi kabul ediyor yaptiklarini. Ben boyle biriyim diyor. Yine de babasi yasindaki adamin onu taciz etmesini hakettigini gostermiyor bu. Ki ses kayitlarinda mali ne diyor, bastan beri sinir cizdin. Kiz adam o yone gitmesin diye arasina mesafe koymaya cabaliyor.

Bir kiz acik sacik giyiniyor, gecmisinde birseyler barindiriyor diye hicbirimize dil uzatma hakki dogmuyor. Yuzde yuz hakli demiyorum. Mesaj ifsa etti bu bir suctur. Hakli oldugu kisim mesafe koydugu halde adamin bu konuda zorlamasi.

Erkekler de hayiri naz olarak algiliyor ya ahada ornegi bu. Arkadasim kiz hayat kadini olsun, hayir dediyse hayirdir. Ne zaman anlayacaklar merak ediyorum.
    7 -2 ... katil oldum
  4. 4.
    Kiz ne olursa olsun yaşi küçük karşısındaki adam ayni yasta olsaydi bir kiyaslama yapılabilirdi . Hersey ortada zaten. Burasi türkiye yakinda üstünü kapatirlar bu olayin.
    3 -1 ... giden gider
  5. 5.
    Şimdi şöyle bi durum var. Bi erkek muhabbeti olan bi kıza "yanında uyumak istiyorum" der bu normaldir. Kız istemezse, istemiyorum der ve olay kapanır. Ama mali çok yaşlı diyecekler için soruyorum, cem yılmaz, ali ağaoğlu, acun, tamer karadağlı falan çok mu genç? Mali'nin yaptığı normal değil ama ünlüler dünyasında var bu, herkes de biliyor. Kızın yaptığı tamamen bana mali yürüdü durumu. Tipik kezocan.
    3 -1 ... good luck with me
  6. 6.
    zamanında polislere küfür ettiği videosu da çıkmış.. su testisi su yolunda kırılır. ronay mı monay mı neyse
    4 ... kralcobra
  7. 7.
    kadın kimmiş neymiş bakmadım ama bir yargıya varmak için bakmam da gerekmiyor, işin doğrusu.. çünkü muhatabı Mehmet Ali Erbil.. kendisinden muzdarip olan kadınlar Birleşip bu kıza oy verseler kız vekil vükela olur. Hareketlerine gıcık olanların yarısı kıza oy atsa Ece ronay tek başına iktidara yürür.
    2 -1 ... katalin
  8. 8.
    mali gibi birini bile savunacak seviyede bulunan yazarlari gosteren bir sahsin masum olmamasi durumu. masum olsaydi da farketmezdi zaten, gene savunurlardi maliyi.
    -2 ... niye boyle ki
  9. 9.
    Zamaninda yaptığı şeyler bir kadının taciz edilmesi anlamina gelmiyor.

Geçmişi kirli olan herkesi taciz edin o zaman. Ne sacma dusunce bu.
    1 -3 ... tontirikyanak
  10. 10.
    Anladığım kadarıyla bu karı mehmet ali erbilin genç kızlara olan zaafından faydalanmak istemiş. Daha sonra mehmet ali erbilin çevresindeki isimler olaya müdahale edip kıza bu mesajları atmış aralarını bozmak için olay böyle patlak vermiş.
    1 -4 ... tenete