bugün

uludağ sözlük'e ne var ne yok yükleyen, gammaz aktivitesi, ukde ve çeşitli istatistiki verilerde adını ortaya koyan ece kscg'nin moderasyon kadrosuna alınma realitesi/ütopyası.

sizleri $uralara havale ediyorum :

(bkz: uludağ sözlük ün geçeceği yeni yönetim modeli/@ece kscg)
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/@ece kscg)
mod olunca copy paste devrine son diyecek, adam gibi yazacaksa buyursun,
yok hala aynen copy paste yazarlığına devam edecekse bsg'sin çay koysun.
sözlük yazarlarının tamamına yakınının sözlüğü derhal terketmesiyle sonuçlanacak trajedidir.
sözlük yazarlarının ece kscg'yi tanımadığının sonucu; başlık ve entryler..
26 temmuz 2010 uludağ sözlük isyanı sebeplerinden biri olabilir de, olmayabilir de.
sözlükte acıtasyonun acayip prim yapacağı bir dönemin başlamasıdır.
zira bu kızımız sürekli zırlayan küçük kız bebelerini hatırlatıyor bünyeme.
kopyala yapıştır ile moderatör olunsaydı, şimdi kendi krallığımı yaratmıştım.

ne diyorsunuz yahu?
her gün uludağ sözlük başlığına "seviyorum ulen" minvalli entry girmeyen yazarların 1 hafta süreli çaylak yapılacağı, günde 20 tane yabancı dildeki kelimenin türkçe karşılığını sözlüğe copy-paste yapmayan yazarların 2 hafta süreli çaylak yapılacağı, "siz beni anlamıyosunuz .mına koyim ama ben hepinizi çok seviyorum, gıdınızdan tek tek öpüyorum, ha bu arada sözlüğü de çok seviyorum daha önce bi yerlere yazmış mıydım bunu?" tadında entry girmeyen yazarların sözlükten siktir edileceği oh veri nays bir döneme geçeriz zannedersem, böyle sözlüğe böyle bir tarak hoş olabilir, bunu da denemek lazım.
(bkz: korkuyorum sözlük)
(bkz: sözlüğü bırakıyorum)
ece kscg şahsına alınmasın ama ben de terk eder giderim..
olması muhtemel olaydır . problem eğer ece kscg'nin ütopyası gerçek olursa baslık sahibinin ne halt edeceğidir.

(bkz: la paz)
şahsına alınmasın ama memelerimi sıvazlar giderim. bir daha da yazmam.
güncel Önemli Başlıklar