bugün

yadsınamaz ve kınanamaz tehlike. ece isminin yaratacağı algı ergen benmerkezciliğiyle birleştiği taktirde kaçınılmaz oluyor. bunca yıllık gözlemlerimin bir ürünü olarak bir katre süzüp kararı size bırkıyorum. ben ne kadar ece gördümse bu prenses sendromu'na kapılmış. ece isimli kızların güzel olacağı önyargısı en çok bu arkadaşların egosuna yaramakta. bu cihetle arzu ve okşan gibi ece ismini de türk literatüründen sileceğiz arkadaşlar. kızçelerimiz kezban olmasın.
Genelde dar kot giyinirler.
Tıpkı melis isimli kızların tavşan kulakları takması gibi tehlikedir.
Ece kraliçe anlamına gelmektedir.isimlerine çekiyor olmalılar.
sözlüklerden kız düşeceği algısı yaratıldığından beri başgösteren tehlike. ece ler çok haklı. hepsi piremses.

--spoiler--
başlık : ece isimli kızlardaki prenses sendromu tehlikesi"

eleman ne yazıyor : memeleri güzel olur. ahahaha. ulan bugün çok neşeli bi ortam var burada. ece yi okuyunca başlık aklından pır olup uçup gidiyor beyimizin ve memeleri güzel olur diyor. başlık bambaşka ama adam direkt eceyi yorumluyor. başka bir kelime yok. memeleri güzel olur.

--spoiler--
tabii ki ece isminin cennete düşen ilk erik tanesi anlamını taşımasıyla alakalıdır.
alev ismini orospu yaptiniz ece yide prenses mi yapicaksiniz.
eceleri geçtim,connected2.me isimli malum olusumda tüm kizlarda görülen hededir.