bugün

efendim tamamen şımarıklıktır nedeni ise hanımefendinin alkollü araç kullandığı varsayılarak ehliyetine el konulması daha sonrada alkollü olmadığının anlaşılmış olmasıymış. bunun üzerine şımarık kızımız ece erken soluğu miami'de almış.
acaba maddi durumu zayıf olsaydı da yine aynı şey başına gelseydi acaba soluğu nerede alırdı dedirten durum.

bu da detayı; http://www.ensonhaber.com...terk-etti-2012-12-18.html
saçmalık. ulan yıllardır bu ülkede
insanlar işgencelerde öldürülüp daha sonra da "pardon"
deniliyor.
onlar ne yapsın? onlarda demek para olmadığı için miami yerine dağa çıkıyor olsa gerek he? öyle mi?
türkiye'nin üstünden ağır bir yük kalkmıştır.
arkasından su dökene keban barajı girsindir.
bu gidişin dönüşüde varı akıl edememiştir. he eğer geri dönmeyecekse helal ossun.
tüm Türkiye yasa boğulacaktır bilsin.
gittiğine çok sevinilesidir, gözümde ajdar dan farkı olmayandır.
lütfetmiş.

dexter'a selam söylesin bir zahmet.
vah vah büyük kayıp..

naparız şimdi biz, ne ederiz..
bazı mallar 'ya parası olmasaydı' sorusunu sormuş bu olay karşısında. mantığa bak lan, parası olmasaymışmış. ulan parası olmasa zaten magazin basını ya da herhangi bir durumdan haberdar olmazdı. tüm bunları bırak 'ece erken kim lan?' derdik. zaten üzerine fazla gidilmesinin nedeni ünlü olması ve parasının olması. hayat ne güzel lan, mallar filan.
zerre kadar umurumuzda olmayan durumdur. ece, sen gittin ya biz şimdi bir kişi eksiğiz.
oralarda kızarsa nerelere gider merak ettik bi açıklık getirseydi gitmeden .
üzücüdür. sonuç olarak ülkeden bir boğa burcu kadını eksiliyor.
yapması gerekendir. en azından 1 canlı bir canlıdır diyerekten gayri safi milli hasıla açısından defolup gitmesi gerekendir. zaten gereksizdi.
eksikliği hissedilmeyecektir.
türkiye'ye ilk kez faydası dokunmuştur.
21 aralık öncesi edilen dualar tutuyormuş demek ki ...
medyaya ibraz ettiği son yemek faturasından dolayı kazık yediğinin farkına varmış, bu utanca dayanamamıştır. Gitsin aga, gitsin de, gitmez ki.
Bu sözlükte de çok gördüm gidecem edecem diyenleri. hepsi kazık gibi yerinde çakılı.

(bkz: bi bitmediniz amk)
milyonlarca gencin hedefini gerçekleştirmiştir..
amerikada lanet olası federallerle başı derde girince tıpış tıpış türkiye'ye geri dönecektir.
Eceeeee nolur geri dön sensiz yapamıyoruz nolur dön.
uludağ sözlüğün kalitesini belli etmiştir. benki bu sözlüğün en kalitesiz adamıyım ama bu kadını ciddiye alıp ta yorum yapmak birde tartışmak beni üzdü.

ülkeye hiç bir fayda sağlamayacaktır.
milletin verdiği tepkinin giderek ilginçleştiği olay. ne çok seviyormuşsunuz ece erkeni, gitti diye aldatılan sevgili misali "bir daha dönme, dönersen görürsün!" tepkileri...
ece erkeni bu kadar önemseyip tepki koyan halk, bileti versen bir dakika durmaz türkiyede.
iyi yapmış, bir eksiklik hissetmiyorum.
miamiye gitme sebebi olarak bu durumu göstermesi komiktir.her haksızlık yapılan miamiye gitsin ozaman.para durumu ciddi bir hal alınca geri dönmesi ve tv de bir sabah proğramı yapması muhtemeldir.
iki tane saçma sapan polis yüzünden memleket en değerli sanaatkarını kaybetmiştir. Devletin bu konuya acil olarak el atması, resmi olarak özür dilemesi gerekmektedir.
*