bugün

[null http://www.ensonhaber.com...ikla-izle-2011-05-27.html]

tansiyonu düşen ece erkenin bayılması olayı.
iç ses.dostum tansiyon dedim ama bence reytinglerin düşmesi sonucudur bu.
Tv'de Ece erken'i görünce benim bayılmam geliyor. Onun bayılması gayet normal. Çocuktum programları bu sunardı yolun yarısına yaklaştım hala bu kadın program sunuyor.
(bkz: reklam kokan hareketler)
hamiledir.
kime bayıldığı önemli.

bir de yorumu paylaşalım:

--spoiler--
hamile olmasın davut abimizden.

yazan: haydar
--spoiler--

haydar ?*
kesinlikle reyting için. bu kadının reyting uğruna yapmayacağı hiçbir şey yok.
kendisine bayılmayanları enterese etmeyen bayılmadır.
bir sonraki programında ölmesinin daha yakıştığını karşılaştırdığım durum.
bu kadınında bu canlı yayınlarda başına gelenler nedir arkadaş bi kafasına kocaman bir kuş kafası geçirir yere yığılır, bi tansiyonu düşer bayılır. bunların hepside canlı yayında olur. bence bu allah'ın kendisine mesajı. artık kır kıçını, bu işler sana göre işler değil, otur evinde demek istiyor.

saygılar.
(bkz: ve şimdi reklamlar)
günahı boynuna da çok usturuplu düşmüş bayılmış. biz bayılsak götümüz başımız ayrı yerde kalır.
bayılmasından ziyade altındaki yorumlar öldürdü beni.

* şimdide reklamları izlediniz.
* baydı artık
* bence hamile
* dümendir birşey olmaz onlara.
ah be ece erken sen ne hallere düştün.sen böylemiydin klip 98 yıllarında.şimdi bu çektiklerin ve insanların sana bakış açısı aslında sana müstehaktır.
reyting uguruna yapılan malca ve salakça çabalar.
umrumda bile değildir.
düştüğü yeri çok iyi ayarlamıştır. direk yanındaki adamın omzuna atmıştır kendini.

(bkz: reklam yapmanın bokunu çıkarmak)
bir hafta davut güloglundan dayak yiyen, bir hafta yaptıgı işten kovulan ece erkenin son numarası.bundada başarılı olamazsa bir sonraki adımı muhtemelen intihar.
dövmesini göstermeden bayıldıysa çocuğumu keserim. yoğun istek üzerine tekrar etsin bunu, lütfen.
canı limon çekmiştir.

evet tanımı yaparken espiri yaptım, çünkü bunun zerre doğru olduğuna inanmıyorum, rayting için yapıldığını sanıyorum. bence bir dahaki yayında ölmelidir, manyak sükse yapar.
canlı yayında cansız numarası yapmasıdır.
bu kız da hep böyle garip olaylarla gündeme geliyor denilesi durumdur.
(bkz: ne oldi sana ne oldi böyle)
ilgi çekmek isteyen karıların bir başka icraati. bitanesininde bi yeri gözükmez.
ece ac ıdı yemek yememişti tansiyonu düştü herhalde.
hadi hep beraber bayılalım. *
az önce disko kralında gördüğüm olay. çok severim açıkçası ece erken'i ama reklam olduğunu düşünüyorum. çok koktu bu hareket.
güncel Önemli Başlıklar