bugün

terbiyesiz nesildir. gerçekle yüzleşme adı altında bir avuç palavrayı yalanı dolanı pazara döken nesildir.
ülkesinin insanlarının hala bu kafada olmasının en büyük sebeplerinden biri olarak gördüğü için işi dalgaya vurmuş nesildir.

ulan hangi kafadasınız ki ecdad diye hala osmanlıyı savunuyorsunuz? ulan değil mi sizi değersiz kullar olarak görüp savaşlarda kestirip biçtiren hanedan?
siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ulan?
insan yerine konulmanız için çarpışan kurtuluş savaşında şehit düşen gazi olan binlerce insan zorunuza mı gitti ulan?
ne çabuk cemaatleştiniz, ne de çabuk din kisvesiyle uyutuldunuz ulan?
ecdad olarak sadece osmanlı'yı gören zihniyet kadar değildir. orta asya'da ki ecdadımızı müslüman değil diye kabul etmemek gibidir.

ayrıca mis gibi atalar, dedeler kelimeleri varken illa ecdad diyenler kadar da değildir.
bebek katillerini kral yapan, onlar için üzülen ve onları anlayışla karşılayan vatan haini parti liderlerinden sonra, çok da önem teşkil etmeyen nesildir. bundan 10-15 sene önce herkes ağzına geleni söyleyemezdi. ama şimdi hükümet değişti, zihniyet de değişti. düşünce özgürlü kelimesini ağzına alma sikerim şimdi seni. ecdadına sövmek, geçmişine nefret beslemek ve tüm bunları yapanları hoşgörüyle karşılamak düşünce özgürlüğü değil hainliktir.

düzenleme: hayır sanki olmayan bir şeyi söylüyorum da eksiliyorsunuz. daha partinizin köpeklerinin ağzından çıkan lafları bilmiyorsanız ben size ne diyeyim? bu arada nasıl da kendinizi biliyorsunuz he... ahah.
yoktur...
ecdadı osmanlı, türk ya da müslüman olmayan nesil, bizim ecdatla dalga geçer zira...
(bkz: otu çek köküne bak)
(bkz: küllü şey in yerciu ila aslihi)
(bkz: katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini siktiğim cinsine çeker)
ecadıyla bağlantısı kopmuş nesildir.

mezarının taşını dahi okuyamayacak derecede cahilleştirilen nesiller elbette ecdadın kıymetini ve arkasında bıraktıklarının kıymetini bilemez.
ecdad dediğiniz 1600lerden sonraki osmanlı'yı da içine alıyorsa ben yokum arkadaş.
Bilhassa günümüzün gençliğidir.
gün gelip onlarla da dalga geçilecek saygısız nesildir.
Muhtemelen ecdadları da şu anki nesili görse onlar da dalga geçerlerdi, zira türk milleti olarak kendi acınası halimize bakmadan başkalarıyla dalga geçmeyi severiz.
benim ecdadım emir timurdur, atilladır, mustafa kemaldir benim ecdadım harem kuran, halka zulmeden, türkün kanına giren, arap uşakları değildirler.*

edit: kemalistlere bok atan cahillerin ecdadı bizim ecdadımız değildir böyle biline