bugün

sakarya üniversitesi öğretim üyesi. a haber vb. sık sık görebilirsiniz. akp yanlısı gibi duruyor. yanlı yorum yapıyor genelde. hele lozan antlaşması yorumları bilgi açısından bir çok hata ve hurafe içeriyor.
Tarihçide olması gereken tarafsızlıktan uzak profesör. Sonra ülke neden bu halde koca akademisyen kahve muhabbeti yapıyor.
kenan sofuoğlu nun akrabasıdır kendisi.
sakarya ve selçuk üniversitesi ö. ü imiş.

böyle bir üniversite mi var?
iki üniversitede nasıl ö. ü. olabiliyor?

kadron bir okulda olur, arada bir misafir ö. ü'lük olabilir, derse girebilir anlarız da buradaki sıfat nedir?

neyse, geçmişten bugüne fetö ilişkilerini anlattı.
Tipik bir Atatürk Düşmanı yobazdır. Kripto Fetöcü'dür ...
Ülkemizin saygıdeğerler profesörlerinden birisidir.
Bu ülkede en kolay olunan şey akademisyenliktir. Bir defa girdin mi son ürün profesör çıkma garantisi vardır. KPSS kazanıp memur ve türevlerini olmak bile bundan daha zordur. Ve işte sonuç.
nasıl akademisyen olmuş anlamak mümkün değil. kendisinde entelektüel birikim sıfır.

çok sığ. cahil islamcıların boş ezberlerine sahip. siyonistler, yok masonlar. hani kar yağsa masonları suçlayan sığ tipler olur ya.
Lan oğlum az önce evrim tartışmasını izledim bilimde bir dindir dedi sonrada branşını soran biyoloğa tarihçiyim ama bir ayda bu kitapları okuyup antropoloji dersi veriyorum dedi yala millet boşa okuyor 4 yıl lisans 2 yıl yüksrk lisans + doktora herif bir ayda kitap okuyup antropoloji dersi verecek duruma gelmiş. Yandaş kadrosundan akademiye girmiş kahvehane dayısı.
"kadın hakları" hususunda çok önemli ve hatta hayati noktalara parmak basan kişi. Kendisi; kanunların nasıl erkekler aleyhine hazırlandığı, erkekler aleyhine yapılan negatif ayrım, erkek düşmanı feminist dalgalar ve erkek düşmanlığının nasıl meşrulaştırıldığı konusunda çok haklı tespitler yapmakta. Sözlüklerde, neden tahkir edilir anlamıyorum. Kendisi 6 dili iyi seviyede bilen, yalnız tarih değil sosyoloji ve tefsir ilminde de oldukça ileri seviyede bilgi ve birikime sahip.
Prof ünvanını haketmeyenlerden

görsel
Aklıma Yamtar geldi.
önceki twiti de bu. ve evet bu adam prof.

görsel
Üniversitelere fuhuş yuvası diyen hastalıklı zihniyet örneği.
Kaynak olarak komşu ve emlakçılara güvenen profesör unvanlı şahıstır.

“Gördüğüm var. istisna değil. Gelin ben sizi gezdireyim. Komşular size söyleyecek, emlakçılar size söyleyecek. Siz nerede yaşıyorsunuz?”

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...iteler-fuhus-evi-6170522/
hakkında yapılan yaygarayı görünce menfi bir şekilde konuşmasını izledim; karşı çıkacak bir şey bulamadım, üstüne hak da verdim.

hoca birçok üniversitenin üniversite mahiyetine bile sahip olmadığını (laboratuvarsız, kütüphanesiz, araştırma merkezsiz); üniversitelerin amacının çok dışına saptığını ve çağın hedonizminde boğulmuş kuşağın üniversiteleri eğlence mekanlarına çevirdiğini söylüyor.

hayır, görmesek neyse. bunu herkes biliyor, gözümüzle hepimiz görüyoruz; birisinin acı gerçeği dillendirmesi ülkedeki bir kesime neden bu kadar çok batıyor onu anlamıyorum. celal şengör üniversitede gördüğü minicik etekli kızın bacaklarına bakmak için nasıl çırpındığını anlatırken herkes kahkahalarla izlemesini biliyordu ama.
motorcu kenan sofuoğlu'nun akrabası olabilir.
ilber Ortaylı, "Çanakkale'de öğrenciler barlara gidiyorlar, okuyup çalışmakla, öğrencilikle alakaları yok" dediğinde neden bu tartışma çıkmadı?
o meşhuuuur ifade özgürlüğü ifade özgürlüğü diye yırtındığımız özgürlüğünü kullanmıştır.

hayır yani böyle cırlazlık yapacaksanız oynamayalım.
(bkz: dincilerin seksomanyak olması)
Allahın hükümlerini hatırlatmış.
Kimse bilmiyor bizim ebu bekir mi biliyor hükümleri.
Ey sofiler allahın tek hükmü zina etmeyin içki içmeyin değil.
Ebu bekir hoca neden akit tv.DE YALAn söylemeyin çalmayın israf etmeyin zulm etmeyim gibi temel kaideleri hatırlatmıyor.
Onlar yürürlükten mi kalktı sofi.
Söylediklerinin hepsi doğru. Bazı sözlerde biraz maksadını aşmış.
Bazı ak partili yalakalarda solculara şirin gözükmek için adamı eleştirmiş.
Halbuki solcular bir şeyi elestiriyorsa o doğrudur.
Bana üniversite açılıp genel ahlakı kötüleşmeyen tek şehir gösterin. Bayburt,Erzurum,konya,Trabzon,Rize dahil.
Geçenlerde çaykara'ya gittim. Of'ta bile medresenin bitişiğinde türkü bar açılmış.
Gök bilimci Prof öğrencilerine devamlı “zina yapmayın yer gök inler” dermiş. Bir gün öğrencileri hocayı iş üstünde yakalamışlar ve hocaya hocam hani zina yapmayın yer gök inler diyordunuz. Siz zina yapıyorsunuz? Ne iş? Diye sorarlar. Hoca da pişkin pişkin cevap verir işi erbabı yaparsa yorgan bile kımıldamaz!
Sırat köprüsünde, herkes kendi yaptıklarının sonuçlarına katlanacak. Başkalarıyla uğraşmayı bırakıp kendi yaptıklarımıza odaklansak süper olacak.
üniversitesinin rektörüne dolaylı yoldan pezevenk demiş yobaz. *