1. 1.
  Işid in imamı ve lideridir. Halifelik ilan etmek isteyen ışid in bu iş için düşündüğü isimdir yani hali hazırdaki halifemiz.
  3 -3 ... caylaktanyazara
 2. 0.
  Işid'in başı olan Ebubekir El Bağdadi'nin geçmişi hakkında düzgün ve gerçekçi bir bilgiye ulaşamamış bir sözlük yazarıyım. Türkiye dışında Rus , Çin , Japon siteleri , hatta deepweb ile denenmeme rağmen bulamadım.

  Yeni Bin Ladin olarak lanse edilen bu arkadaşın geçmişi , Bin Ladin'den çok daha iyi saklamış durumdadır.

  Sütten ağızları yanmış bazılarının demekki. Yalnız yakında gene kokusu çıkar.

  Altından gene CIA'in çıkması çok makul ve beklenilen bir durumdur...

  zaten bu kadar silah ve gçinme kaynağını bugüne kadar (bugün petrol kayankalarını ele geçirmiştir , fakat bu duruma gelene kadar) nerden bulduğu merak konusudur.
  3 ... mempisadamsin
 3. 1.
  Pislik.
  2 -2 ... necati bilader
 4. 2.
  ingiltere maşası , müslümanlığın katili şerefsiz kişilik. ayrıca okumasını istediğim ona yönelik bir yazı mevcuttur ; (bkz: ışid e uyarı yazısı)
  3 -1 ... nedvettin
 5. 3.
  Eğer lafa değil icraata bakacaksak gelsin ülkeyi yönetsin bu reyiz, zira kendisinin örgütü yada devleti* yaldır yaldır yardırıyor resmen üstelik tüm bu yardırmaya rağmen adamın sesini bile duymuyoruz laf yok icraat çok.
  1 -1 ... cheb hasni
 6. 4.
  islam dünyasının yeni halifesi... *
  ... asi horoz
 7. 5.
  ingiliz uşağı, selefi bı sapkın.
  3 ... sonbirdefa
 8. 6.
  Halife ilan edilmiştir kendisi hayırlı olsun.
  5 -1 ... igor karkaroff
 9. 7.
  el ezher mezunu ve doktoralık derecesine sahip selefi halifesidir. gerçek ismi bilinmemekte olup takma ismi olan ebu bekir el bağdadi'yi kullanır. samarra doğumlu, genç sayılacak 40 yaşındadır. bu yüzden, uzun süre ortadoğunun belası olacaktır. entellektüel birikimi düşünülenden çok daha fazladır. gerçek resmi ve kimliği bilinmediği için bulunması oldukça zordur. (bkz: ışid sempatizanı ile konuşmak)
  2 -2 ... kayi
 10. 8.
  meydan boş kalınca etrafına bol sinek toplayan popüler bok.

  akp döneminde palazlanmıştır. Ortadoğuda sözü geçen bir türkiye'yiz fakat şu bir avuç bedeviyi yok etmek için operasyon yapmıyoruz.

  6 saat bombardımana tutsan kıyamet koptu zannedecek bir örgütün başındaki vitaminsiz.
  3 -1 ... rainheart