bugün

fazla giyinik paylaşımdır.
Ebru Polat, ‘zengin adam bulmuş’ yorumlarına sert çıktı: "Siz salak mısınız? Benim zaten yeterince her şeyim var. Hiç bir şeye ihtiyacım yok. Benim 4 tane şirketim ve şarkıcılık mesleğim var. Ben sadece hava atmayı sevmiyorum. Ben öyle malını mülkünü gösteren bir tip değilim."

görsel
görsel
görsel
Bu arap piçleri böyledir işte. Mail yoluyla ulaşır teklifi yapar. Astronomik fiyatı duyan gider. Burada eleştirenlerin yüzde doksanı on bin dolara götü verir. Kaldı ki araplar kapıyı 200 bin dolarlardan açar. Rihanna bile Suudi prensle takılıyor, çok görmüyorum. 5 senede bitmez o para güle güle harcasın.
Yatırım tavsiyesi midir anlamadım. Parayı altına mı yatıralım ne yapalım? Dolar da fena değil bu ara.
Manası cok derin bir paylasim.
dekolte show'u yapıyor kendisi.
Sikildim pozu paylaşımı bu.
Çok sikilmiş bir hali var.
(bkz: karakter siniri).
21 yıldır dubai'yi baştan yaratma projesi bünyesinde, geri zekalı zenginleri beton binalara çekip çölde kol gibi paralara kandura (uzun beyaz etek gibi elbise) giyen arap erkekleriyle tatil yaptırma derneğinin yönetim kurulu üyeliğini yapmaktayım. eskiden bu dubai dediğimiz yer sik gibi bir çöldü, gerçi hala öyle. sonra petrol paralarını betona gömüp avrupalı, çinli ve türk inşaatçılarla bu garabet şehri inşa ettiler. parası götüne batan sonradan görmeler ile vizyonsuzlar; avrupa'ya, güney amerika'ya ya da diğer kadim ülkelere kültür turizmi için gidip yüzlerce yıllık eserleri görmektense bu altın varaklı, sikik, gavur a.ı gibi yanan sıcak şehre gelmeyi tercih ettiler. 60 derecede yanan, çölün ortasındaki sikko avmlere kendilerini atıp sikimsonik fotoğraflarını instagramlarında, twitterlarında paylaşıp bunu bir statü simgesi olarak gördüler. kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Hey gidi filiz hey... neydi ne oldu be.
inşallah araplar görmemiştir diye temenni ettirmiş pozlardır.

görsel
okşamış demek arap şeyini.. pardon şeyhini.
ebru polat'ın 7 yıldızlı Burj Al Arab Hotel'de "Burada her yer altın, ben dahil" notuyla yaptığı paylaşım.

görsel
görsel
görsel
görsel

https://www.instagram.com/p/B8qWR1FJH17/
https://twitter.com/kadra...tatus/1229337619529654272
güncel Önemli Başlıklar