bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    annesinin bazı akşamlar yatarken televizyonun sesini kapatın uyuyamıyoruz demesine rağmen bazı akşamlar neden hiç ses etmediğini bi düşünsün derim ben..
    6 -1 ... beyazyelkenli
  2. ?.
    -anne bişey duydum doğru mu
    +ne duydun yavrum
    -anne bak benden saklama
    +noldu olum sölesene
    -anne bak dağıtırım valla inşallah yalandır. doğruysa varyaa!!
    +yaw noldu çocuğum sana
    -siz sevişiyormuşsunuz babamla ha öle diyolar mahallede..anne bak baba maba dinlemem ha söyle gebertiyim herifi naptı sana
    -ama çocuğum o senin baban yani benimde kocam
    +nee!!! demek itiraf ettin ha uleeyynn yaktım şimdi seni........ *

(bkz: annesini babasından kıskanan çocuk)
    7 -2 ... engineer
  3. ?.
    günümüzde hala aşılamamış sorunlu çocuk tipidir.*
    ... ayyash88
  4. ?.
    annesinin de, tuvalete gidip aynı kendisi gibi (evet inanılmaz ama aynı kendisi ve diğer insanlar gibi) çiş yaptığını görünce hayal kırıklığına uğrayan çocuğun aklına dahi gelmeyen bir ihtimaldir.
    çocuğun bu şoku yaşadığında ilk okula başlamış olması da ayrı bir ilginçliktir.
    anneler insan üstü varlıklardır, onlar sevişmek, işemek gibi eylemler yapmazlar..

haa bir de, bu tip çocuklar ben büyüyünce evlenmiyeceğim diye de ısrar ederler. diretirseniz, evlenmeyeceğim işte diye ağlamaya bile başlarlar.
    3 ... cikolatavekahve
  5. ?.
    yaklaşık 12 yaşlarında iken halasının kızından, çocukların nasıl yapıldığını öğrenip de annesine dünyayı dar eden çocuklar da var (bkz: hanimaga)
    1 ... hanimaga
  6. ?.
    hayatı tozpembe gören çocuktur. kendini haline bırakın ama kalkıpta "melekler getirdi" muhabbetine girmeyin çocuğun beynini piç etmenin alemi yok gün gelir oda öğrenir.
    ... metrobuste oturan yolcu
  7. ?.
    normal çocuktur ebeveynlerini seviştiğini düşünmek istemez zaten normal bir insan bu tarz bir şeyi düşünme ihtiyacı göstermez.
    ... elisya
  8. ?.
    elbet birgün inanacak olan çocuktur.
    2 ... okuryatarr
  9. ?.
    (bkz: seni leylekler getirdi)
    ... fretless bass
  10. ?.
    -olum bizimkiler sevişiyormuş varya .
    -yok benim annem yapmaz öyle şey .
    -ya valla lan .
    -ne inanamıyorum buna !anamız o.ospu olmuş gülşah .*