bugün

insanı sinir eden hadisedir. ulan 50-60 yaşında insanlarsınız. gecenin 3'ü olmuş halen paldır küldür sesler geliyor. gidin yatın amına koyim yaa.ulan bi film izlemediniz be. heyyy genç olan sorumluluğu olmayan benim heyyyyy. sinir etmeyin insanı.
insanı zorda bırakan elim olaydır. ya uyku tutmayan yanıma geliyor. bi otuzbir çektirmediler. sikeyim yaaa.
bebelere dert olmuştur. Sözlüğün haline bak! Yazık çok yazık.
sözlükte trollümsü birikmesine neden olmustur, oysa ebeveyni uyumamıs bebeler sütünü içip uyumalıdır. Sözlükte trollcülük oynamak istiyorlarsa, inci sözlüğü tercih etmelidirler.
geceleri geç yatan nesiller yetiştirilmesine sebep olan davranıştır. bu gece geç yatan gençler de salak salak sözlük içi durum entryleri, itiraflar, anketler falan girerler. sonra milletin perdeleme yapmadan yazdıklarına laf ederler.

bak bak bak amına kodumun itirafçılarına bak.
diyor 4 buçukta uyudun, mahsus diyorum ki yok ya ne 4 buçuğu 4 filandı, diyor 4:37'de ezan okunuyor, ışığın o zaman söndü.

ay hiç yalan da yutmuyorlar. kardeşim demek ki sebebi vardı 4 buçukta yattık yani. geldik işte dükkanı açtık. hayırlı cumalar... bakın size bugün o başıkta ne anlatıcam.
küçükken vardı bu bende. uyumamak için direnir tv karşısında göz kapaklarımın beton gibi ağırlaşıp kapanmasına engel olamazdım.
o kadar zorlardım ki kendimi aslında uyurdum ama tv sesleri hala gelirdi.
ben uyuyunca annem sakladığı dev pastayı bir yerden çıkaracak.en güzel çerezleri masaya koyacak kola da içecekler tvde alta işeten harika bir korku filmi başlayacak partileyecekler diye uyumak istemezdim.sabah koşarak mutfağa gider ne yemiş içmişler incelerdim.
büyüyünce bir parti varmış ama yeme içme film değil başka partiler anlıyorsun.
iğrinç.
işleri vardır, zaten olmsaydı siz olmazdınız.