bugün

garip garip entryler giren tuhaf üçüncü nesil yazar. üçüncü nesil silik ol emi diyecem de, belki düzeltirsin kendini diye susuyorum. umutluyum hala! *
erciyes üniversitesi ile ilgili sorularımı yanıtlayıp, tercih listeme koymamı -dolayısıyla da erciyes'in gelmesini- sağlayan, büyük yazar ve müthiş gammaz*.
menapoza girdiğinden şüphelendiğim yazar. sürekli bir sıkılmalar, oflayıp puflamalar filan. *
entry duzeltilirken kayan yazilar olarak tabir ettiğimiz soruna çözüm getirmiş yazardır.
uzun zamandır sözlükte görünmeyen, ablasını merakta bırakan pis yazar. neyseki kitap okuyormuş edebiyatçı yazar. öyle affettirdi kendini. *
şu sıralar vizeler nedeniyle psikopata bağlamış yazar.
bibliyografya ezberlemekle meşgul olan kadersiz meslektaşım..
bir de ekşi'de yazıyormuş artık.
bizi unutur lan bu.
yılbaşı nı ders çalışarak geçiren örnek öğrenci.
(bkz: kültür yozlaşmasından etkilenmemek)
yeniden üçüncü nesil yazar olan şahıs. yazmadan nasıl çaylak olunabiliyor diye öğrenmek isteyenlerin adresi. 29 mart 2009 yerel seçimleri'nde bu ülkede demokrasinin ölmediğini görüp de uludağ sözlükte hala göremeyen yazar. ayrıca modların uyumasını çaylaklık olarak geri ödeyen yazar.
nostaljik bir dokunusla can verilen yazarin nick altidir.
2006-2009 yılları arasında günlerinin büyük bir bölümünü bu sözlükte geçiren yazar. Tabii o zamanlar burası dutluktu.

Şimdi burası adeta bir günlük gibi. O tarihlerde yazdığım entryleri okudukça üzüntülerimi, sevinçlerimi, kaygılarımı, hayat görüşümü, hislerimi kısacası genç “ben”i yâd ediyorum.