bugün

bazı müslümanların "gavurlar" tarafından yapılan keşifleri çama çabalarının sonucu ortaya çıkmış kalıp.

macellan dünyayı turlayıp yuvarlak olduğunu bulur "abi kuranda var zaten bak devekuşu yumurtası gibi yazıyo hatta, yani geoid olduğu bile yazıyor denir.

fizikçiler doppler efektini kullanarak galaksilerin hareket ettiğini bulur. sonra kütle çekimi kanunua bakar. der ki " lan madem kütleler birbirini çekiyor, eninde sonunda hepsinin bir noktada birleşmesi lazım. ama bu koduğumun galaksileri bizden uzaklaşıyor. yoksa bu evren genişliyor olmasın?". adam bu teoriyi kuruyor ama zaten kuranda var.

hücre ile ilgili yeni bir keşif çıkıyor. genetik mühendisleri bir şeyler buluyor. "bak zaten bu ayette bu kastediliyor. bahsedilmiş hep. dünyayla güneşin yörüngede olduğunun kuranda olduğunda bahsetmiş miydim?"

ah amk evladı her bok kuranda var madem niye bulmuyorsun? bir tane örnek versene bana kuranda şu dikkatimi çekti ben de araştırdım deneylerini yaptım bunu keşfettim diye. bir tane müslüman bilim adamı göster. gavur dediğiniz adamlar araştırıp buluyor, müslümanlar da(kuranda var adamları) bu bilgilere çöküyor. bildiğin hırsızlık anasını satayım. pişkinlik de cabası.

edit: eksiler uçuşmuş ama bir tane örnek veren mesaj gelmedi. hayırdır?
güncel Önemli Başlıklar