bugün

(bkz: gözleri kadraj şeklinde gülen surat)

dünkü 15 temmuz anma proğramında gerçekleşmiş sosyal medyada akepeli sayfaların diline dolanmış. akıllarınca tepkime koyup tiye almışlar sayın başkanımızı.

neymiş efandım; ışıldaklı başkanımız imamoğlu muz, tayyib ile aynı kadraja girmek için çabalamış, görseldeki resmin fotoğrafı çekilirkene kafasını uzatmak (kendi kafası ama) maksadıyla kadraja girmek istemiş.

külliyen yalan ayol! oradaydım zira, olan bitene şayidim yane. sırf ışıklı başkanımız imamoğlu muz anma proğramına geliyor diye bende gittim. yovun ilgi vardı, imamın oğluna.

gasteciler, haber kanalları, (yerli yabancı) etrafında fır dönüyordu. bunu gören tayyib kendine yediremeyince geşti kamaraların önüne kapattı, imamın oğlunun önünü kesti! saygısından bir şey diyemedi ışıklı başkanımız.

zaten ekleyeceyim görseldeki resmin fotoğrafında da bu gayet net bir şekilde belli oluyor! ah ulan tayyib ah! nedir bu senden çektiyimiz, nedir ha!? ay başıma ağrılar girdi, ayhhh!!! çatlıycek sankim.

pasif atağım zaten, aslımım da var! nefes alaghhh hhhh ııhhh! mıyghh hık hık ! nefesim kesghhh!!! folqq, folqqaagghhh!!! folqqaannhhnnnnn, folqahhnn, ölüyom nerdesin tipini sktiyim! folghaaaahhhh!

aloghh yüzellighhonghhbeşmiygghh, ambulansghhh gönderirmishgghhh! nereyemighh bizeghh ayolghh, bizeghh. ölüyomghhhh!!!

görsel
Ulan gaza geldim tek tek saydım.. Allah sizi bildiği gibi yapsın..

1297 karakter var inanmayın..

Hepsi boş yapmış...
güncel Önemli Başlıklar