bugün

boşalan çıksın beyler bayanlar kasıyor.
kesin akşamına yoğunluk biter bu seferde uygulama kalkar mk. böyle şeyleri severim merak ederim en son sandığımda hangi parti çıkmış uygulaması vardı tam ben girdim siteyi kaldırdılar. öyle cenabetim.
5 kuşak geriye kadar sorgulama imkanı veriyor. en eski olarak 1840'larda, 1850'lerde doğan dedeler, nineler ve onların anne-baba isimleri görülebiliyor.
Ben az önce bakabildim. Ana tarafım fransız asilllerinden geliyormuş. Fransızları sevmem. Baba tarafından büyük petro nun soyundanız. Rusları severim. Zamanında ayıya biniyormuşuz. Evet.
ben vazgeçtim en azından gece yarısına kadar girmeyeceğim. eğer rahatlama olursa başlığa yazın.
beyler sorgulayabilen var mı gerçekten amk?
E devlet reklam alsaydı siteye baya para kırmıştık. Biraz vizyonsuzluk gibi ama bir şeylere de dikkat çekmek istedim.

(bkz: temasek holding)
(bkz: singapur maliye bakanlığı)
ben gaz kuyruğuna giriyorum biri yerime baksın.
Irkçıların tercih etmeyeceği uygulamadır. Bir bakıyorsun, soyun nefret ettiğin bir tarafa doğru uzanıyormuş meğer. Hiç tıklama bence, böyle devam et.
Soyunu sopunu ziktiklerim tarafından çöken hizmet.
izin verin de öğrenelim balkan göçmeni falan mıyız suriyeli miyiz diye amk.
Çıktısı nasıl bir şey alan yeşillendirebilir. Şüphesiz balikesirli alamadı.
bazı hatalı bilgiler de gösteren bir uygulama. benim 1850'lerde, 1860'larda doğmuş bazı büyük dedeler ve bazı büyük nineler tabloda hala sağ görünüyor mesela.
erişilemeyendir.
birkaç saat öncesine göre gelişme var. bilgiler hâlâ gelmiyor ama en azından site artık açılıyor. ben umutluyum.

edit: site yine gitti. maşallah dediğimiz 3 dakika yaşamıyor.
safkan bayburtlu çıktım beyler.
bu gurur bana yeter.
Bu uygulamayı beklerken soyumu kendim araştırsam daha çabuk bulurdum. işlem 1 saattir devam ediyor.

Yanımdaki muşlu arkadaşa 2 dakikada sonuç verdi. Biz göçmenlere yaptığınız zulme bir son verin artık kardeşim!!!
yontma taş devrine kadar gitti galiba. 2 saattir bir bulamadı.
Gerçekten görebilen var mı acaba? Saat 17 den sonra bunlar siteye bakmazda.
dedemin milfçi çıktığı uygulamadır. ben de diyordum nereden geliyor bu milf sevdası. 8 yaş büyük karı almış kendine heyt be adamım.
oturup dönen saate mi bakmalı yoksa sürekli yenilemeli mi?

yeşiiil!
suriyeliler de bakıyor galiba, bu yoğunluğun başka bir açıklaması olamaz.

şaka bir yana, elin yozgatlısı çorumlusu dedesinin adını öğrenecek diye ben nerenin helen'i olduğumu öğrenemiyorum.
Ne kadar köklü bir ailem varsa 1 saattir çıkartamadı sistem. Umudum giderek azalıyor.
ırak daha kısa sürede düşmüştü bu ne bekleyiş bu ne imtihan!
benim sonuç çıkana kadar beşiktaş bayern maçı vodafone parkta bile oynanacak heralde.
kendimi balıkesirli sanıyordum babamın dedesi giresun'dan göçmüş karadenizli olduğumuz yönündeki kozmik bilgiyi tüm aile saklıyor lan şaka gibi herkes kendini balıkesirli sanıyor ailede ha ha ha .