1. 478.
    çorumluyum ama ben bile 200 yıldır çorumlu çıkmaktan korkuyorum ne yalan söyleyim.
    1 ... napakyanii
  2. 479.
    Sonuçları ne zaman görüyoruz diye merak ettiğim uygulama.
    ... tanrinin adami
  3. 480.
    Anne tarafı ahıska türkü baba tarafı dadaş çıkan sistemdir. Amk iki tataftan aynı köyde yaşamış sürpriz nerede? Neyse xxx ırkından çıkmadık. işin esprisi bir yana 1800 lü yıllardan öncesi dünya tarihinin bakın dünya geneli diyorum karanlık sayfalarıdır ve birçok yalan bu zamandan sonra empoze edilmiştir. 1800lerden öncesini bilemiyor oluşumuz bu teorimizi destekler nitelikte.
    -1 ... duzdunyaadami
  4. 481.
    "Talebiniz daha önce alınmıştır.
    Talep sıranıza göre alt-üst soy bilgileriniz en kısa sürede hazırlanacaktır.
    Belgeniz oluşturulduğunda doğrulanmış cep telefonu numaranız veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılacaktır."

bakınız bu bir dramdır.
    2 -2 ... zurarda
  5. 482.
    Ne zaman bilgi gelecek bilmedimdir.
    ... kudurun
  6. 483.
    Zaten dedem 1900 doğumlu. Keşke daha eskilere ulaşabilseydik. Dedem bu uygulamadan daha fazla bilgi verirdi bana.
    2 -1 ... tusilencio
  7. 484.
    Amk öldü diye bildiğimiz dedem yaşıyormuş. Müge anlı bekle beni.
    8 -1 ... duzdunyaadami
  8. 485.
    Bakabildik sonunda çok büyük dedem Samuray çıktı Meiji döneminde Anadoluya göçmüşler*
    4 -1 ... aegis
  9. 486.
    --spoiler--
    Altsoy ve üst soy bilgi servisinin daha hızlı ve kesintisiz sağlanması için teknik çalışmalar devam etmektedir. Çalışmaların tamamlanması sonrası hizmet kullanıma açılacaktır. 
    Kamuoyuna saygıyla arz ederiz.
    --spoiler--
    ... declencheur
  10. 487.
    Dinozor çağından beri yerinden kımıldamamış olanından tut, onlar hep oradaymış da şehri üstüne yapmışlar gibi takılanı da mevcut olup, göçmesine rağmen ayağı hala geldiği ülkede olan ve ilk kuşaktan sonra yazılı kaydı bulunmayanlar bulunmakta, daha ilginç şeyler bekliyordum ama bu da yetti.*
    -1 ... shadowassasin