1. 729.
    sülalemin bilinen tarihinin 250 yıldır antakya'lı olduğunu öğrendiğim uygulamadır. "alfred yerli ve milli değildir" diyenlerin burnuna çıktıyı dayayabilirim. gerçi millilik tarihim taş çatlasa on beş senedir. o konu da belge sunamam ama çok zorlarsa tanık gösterebilirim.
    ... memosh usta
  2. 726.
    Durduğu yerde durmayan, sürekli memleket değiştiren vizyoner atalarımı gösteren uygulama. Sadece anne tarafım gözüküyor. Annemin dedesine kadar bilgi var. Hakikatten çok fantastik bir soyağacı. Sovyet döneminde Kafkasya, Gümrü'nün Akbaba şehrinden,
    Türkiye, Kars, Sarıkamış ilçe merkezine,
    oradan sonra Manisa Merkeze gelen atalarım
    ve KKTC'de doğup Türkiye'ye gelen ben. Yenilikçi ve maceraperest genlerimin nereden geldiği belli oldu. Marjinal bizmişiz hakikatten.
    1 -3 ... hexa gram
  3. 725.
    insanların hangi ırktan olduğunu göstermeyen uygulama.

(bkz: cahillik)
    1 ... alakasiz entry
  4. 723.
    Soysuzlar çetesi eklesin.
    1 ... etliekmek hirsizi
  5. 722.
    baba taraftan soyumu e devletten fazlasını biliyorum. bildiğin toros dağının yörüğüyüz. hiç şaşırtmadı.
    ... takiaceae
  6. 721.
    Birçok kişinin "ırkçılık" dediği uygulama. Ama atladıkları bir konu var: etnik köken yazmıyor ki.
    3 ... hexa gram
  7. 720.
    Bu nasıl soy kütüğüdür amk. Karstan manisaya uzanan dağlık bir yol mahsulü müsün şeyda ceran. Bu arada instagramdan takip attım kabul et *
    -2 ... golazo
  8. 719.
    Küreselleşmenin başladığı bu tarihlerde, milliyet zırvalarını tekrar ön plana taşımak için hükümdarlarca yaratılan sözde hizmettir,

Milliyet damgaları olmasa, hükümdarlar çiftlik hayvanlarını aralarında bölüşüp sömüremezler,

Hükümdarlar korkun, halk uyanıyor.
    -1 ... tapmadiyentanri
  9. 718.
    'Evet benim dedem meğersem dedemmis'.
    ... hakkarili30
  10. 717.
    ikinci sorgulamada da tüm sülale aynı yerinde duruyor. insan ümit ediyor tabi arada yanlışlık vardır kesin soyumuz bakingım sarayından falan geliyordur diye ama yok hala 77 kuşaktır kastamonu. orta asyadan topluca göçerken bizimkiler buralar çok güzel yeşil yeşil gocaman denizde var burada kalalım biz demişler..
    5 -1 ... mel mel bakan gibson