1. 809.
    e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama
    2 ... jimmy tudeski
  2. 810.
    4 -1 ... rakisisesindekibalik
  3. 811.
    Bilinenlerin doğrulanması oldu benim için. Sadece fantastik isimler öğrendim.
    ... stargaze
  4. 812.
    tokat çıktık amk.
    ... diablo1987
  5. 813.
    Piç miyim lan amk.
    Ne demek "nüfüs müdürlüğüne başvurun".
    ... gedikpasa
  6. 814.
    1 ... ehlihakikat
  7. 815.
    Taaa anneannem tarafı selanik göçmeni ama zerre bir şeyini almamışım, dedem tarafı ise ermeni çıktı biz baya karışığız ya.
    ... lilithlal
  8. 816.
    Taaa anneannem tarafı selanik göçmeni ama zerre bir şeyini almamışım, dedem tarafı ise ermeni çıktı biz baya karışığız ya.
    ... lilithlal
  9. 817.
    2 ... lilithlal
  10. 818.
    Ailede bir kişinin bile kütüğünün doğduğu yere kayıtlı olmadığını gösteren uygulama. En üstteki dedem, Kafkasya'daki Akbaba'da doğmuş ve Sovyet döneminde Gümrü Antlaşmasıyla Türkiye'ye göç etmiş. Atalarımızın geri kalanı Kafkasya'da kaldığı için, Soyağacımızda sadece Aslan dedemiz var. Ayrıca Atalarımın neden uzun Ömürlü olmadığı da belli oldu; Çünkü hiç köyde yaşamamışlar, organik köy ürünleri ile beslenmemişler.

Bu arada sadakat genlerimin de atalarımdan geldiğini anladım; ailemizde Eşi vefat eden hiç kimse ikinci kez evlenmemiş. Ve hepsi orta asya türk geleneklerine bağlı kalmış, gittikleri her yerde milli benliklerini korumuş, hep Türk Soylu kişiler ile nesillerini sürdürmüşler. Bir başka dikkat çekici nokta ise, birey sıra no hep 1 - 2 - 1 - 2 şeklinde ilerliyor. Tıpkı "bir ki bir ki deneme bir ki" der gibi. Durağan bir yaşantımız da olmamış; Sovyet Rusya döneminde Akbaba'dan gelmişiz ve geldiğimizden beri hep şehir degiştirmişiz; hiç yerimizde durmamışız. Değişime açık ve yenilikçi ruhumuz da atalarımızdan miras demek. Teşekkür ederim atalarım, bana güzel ve temiz bir soy miras bıraktığınız için.
    Babam ile ilgili bilgi olmamasını önce anlamadım; Ama sonra anladım; kktc yurttaşı olmasından dolayı gözükmüyor. Çok güzel olmuş e-devlet soy uygulaması. Yapanların Ellerine sağlık, beğendim.

Not: yeni şifre aldığım için yeni bakabildim. Daha önce kardeşimin hesabından bakmıştım.
    1 -1 ... hexa gram
kapat