1. 1.
  saygı duyduğumuz türban takma meselesine ilginç bir bakış sağlamak için sorulması gereken soru.
  madem türban, erkekler tahrik olmasın diye takılıyor. kadınlar da insan, onlarda erkeklerden tahrik olabilir.
  o zaman erkeklerin de türban takması gerekmiyor mu?

  yok biz erkekler, bu dünyanın asıl unsurlarıyız diyorsanız. bu herhalde tanrının söylediği bir asıl unsurluk değil.
  1 ... pilotmont 1
 2. 2.
  feministler bile bişey yazmamış. ilginç.
  2 ... pilotmont 1
 3. 3.
  Ben sakso çekmem en baştan söyleyim.
  2 ... banav
 4. 4.
  Biz bunları anlattık geniş geniş.

  Osmanlı döneminde erkeklerin de başı kapalıdır.

  Arabistan da islam dönemi öncesinde de kadın ve erkeklerin başı kapalıydı. Neden? Neden olacak çünkü çöl ve çölde sıcaktan farklı sorunlardan kurtulmak için hem kadın hem de erkek başını örtüyordu.

  işin özü bu madem Arapların yaptığı şeyler doğru e erkekleri de kapanıyor peygamber başını kapatmıyor muydu? O coğrafya da hepsi kapatır. Sünnetse o da sünnet ama erkekler örtünmez. Kadına yüklerler böyle şeyleri erkek egemen topluma uyan kadınlar da uyar işte.
  4 -1 ... keyf kahyasi
 5. 5.
  Başını kapatınca müslüman olmuyor sun kardeşim ne başı kapalılar gördük sokakta para karşılığı kendini satanlar dan beter ne orası burası açıklar gördük başı kapalılardan daha müslüman elinin altında internet var onuda geçtim her evde bir tane kuran var eğer Müslümanım diyorsan açarsın okursun öğrenirsin uygulayıp uygulamamak sana kalmış arapları kendine rol model alanlar arapların ne pislik bir millet olduğunu bilmiyordur ne yemek yeme adabı ne tuvalet adabı adamlarda hiç bir şey yok turizm mezunuyum ben otellerde restoranda kendim şahit oldum sürekli yemekleri masanın üzerine döküp yemeler havluların içerisine sıçmalar hepsi bunlarda.
  ... yanlizkurt