1. 1.
    Olabilir. Ayak yıkayınca noluyor ki. Karşılıklı o kadar fedakarlık yapılacak konu varken ayak yıkama çok basit kalıyor bence. O da sizin ayağınızı elinizi vs yıkayabilir. bilmiyorum bunlar bana anlamsız geliyor.
    ... irradiance
  2. 2.
    Eğer ayağını yıkayamayacak bir durumdaysa karımın ayağını yıkardım. Onca sene hep çocuklara bakıp hem kahrımızı çekip hem evi çekip çeviren bir kadına az bile olurdu.
    13 -3 ... kale3112
  3. 3.
    Kendi ayağını yıkamayanların ‘yıkarım tabe ya’ demelerini gördüğümüz başlık. Yıkamam, yıkattırmam. Sağlıksal sorunu varsa yıkayamıyorsa eşim olmasada herhangi bir insanda olsa yardımcı olurum.
    6 -1 ... rocksuperstar
  4. 4.
    Topuğuna sıkar uçurumdan atarım.
    2 -2 ... fyodor paskevich
  5. 5.
    ya millet sıçtığı işediği deliği bile yalarken ayağını yıkarken mi iğrenecek. biraz gerçekçi olun.
    4 -3 ... anto
  6. 6.
    Canım isterse yıkardım. Sizi ilgilendirmez.
    2 -2 ... ruhsal enfeksiyon
  7. 7.
    Yahu şimdi konuşunca cima meselesi ortaya çıkacak fakat bir iki kelam etmekte fayda var.

Arkadaş, her türlü haltı yediğiniz kişinin ayağını su ve temizleyici ile yıkamak mı ar geliyor?
    Güldürmeyin.
    Başka başlıkta da duş fantezisi ile dolup taşıyor ortalık.
    5 ... odysseus
  8. 8.
    Eğer bu bir hastalık nedeni ile yapılması gereken bir durumsa eyvallah ama keyfe keder karşı tarafın egosuna hizmetse amaç asla yapmam.
    2 -1 ... eksidensevgilerle
  9. 9.
    Sözlüğün foruma dönüşmesi vol3500 durumu.
    3 ... ceterizparibuz
  10. 10.
    Bir ömrü beraber paylaşacağım insanın ayağını yıkarım, gerekir ise altını da alırım. Hayatı paylaştığım insanın ayaklarını yıkamaktan da gocunacak değilim. Hayatta her şey insan için ve her şey sırayla.
    3 ... hayata kifayetsiz