1. 1.
    Eşinizi evde bir başkasıyla, sizi aldatırken yakalamak sonucu vereceğiniz tepkiyi konu alan başlık.

Üniversitede hocamız sormuştu ve 3 blok ders boyunca hepimizin görüşlerini almıştı ve tek bir doğru cevap çıkmıştı. O da söylemesi ayıp benden. Hadi bakalım sözlük.
    3 -12 ... gemek
  2. 2.
    hemen telefonu çıkarıp videoya çekerdim. sonra savcılığa verip tazminat davası açardım. çocuklarım varsa nafakayı da basardım.

ek: bana değer vermemişse ve sevmemişse anında silecek olduğum için çok da koymaz. üzülmeye değmez.

başlık sahibi galiba herkesi eksiliyor. eksileyin şu gammazı
    16 -2 ... neden ben lan
  3. 3.
    eger ki karim beni baska bir kadinla aldatmissa yani lezbiyense grup yaparim swh.
    11 -6 ... fear of the zall
  4. 4.
    Oturur ağlarım.

Benim ayıbımdır.
    8 -8 ... gandalf reyiz
  5. 5.
    Bir soru.

Bunun tek doğru cevabı mı olur arkadaş. Birisi keser, diğeri ağlar, bir diğeri siktirin gidin lan buradan der, bir başkası bana niye haber vermediniz der. Der oğlu der.

Soruyu yanlış anlamadım değil mi? Eşini bir başkası ile pompik şov yaparken yakalıyoruz olay bu değil mi?
    12 -2 ... icini oldugu gibi doken adam
  6. 6.
    muhtemelen o an tepki vermem. çıkar giderim. biraz hüzünlenirim. sonra anlarım ki onun karaktersizliği. insanlara güvenim kalmaz. kesip biçip bir orospu için hapis mi yatalım?
    9 -1 ... frieacal
  7. 7.
    kapıyı üstlerine kitler direk karakola giderim (boşanma davasında delil için). polislerle olay yerine giderken annesine, babasına vs. haber verir hemen eve gelmelerini söylerim. ailesi, yakınları onu o halde görünce yaşayacağı utanç ona bir ömür boyu yeter herhalde.
    11 -2 ... fanfinifinfon seksi don
  8. 8.
    Evimde samuray kılıcı varsa şiş kebap yapmak için harika bir deneyim olur.
    6 -2 ... abibosver
  9. 9.
    her medeni insan gibi çıkarır emaneti sıkarım ikisinede.
    11 -2 ... dick grayson aka nightwing
  10. 10.
    "vayy be eşim de erik gibiymiş kütür kütür" der, gururlanırdım. şaka la godoş değilim ben. üstlerine attırırdım. sonra o pezemengi bi güzel eşek sudan gelinceye kadar döverdim. öyle.
    2 -2 ... varikosel