1. 1.
  https://www.ahaber.com.tr...nda-kalip-can-verdi-video
  Afyonkarahisar'da, dün saat 15.30 sıralarında Harbiş Mahallesi'nde boşanma aşamasındaki eşi Tuncay D., sokak ortasında tartışan Nazife D., olayın büyümemesi için otomobiline bindi. Açık camdan eşinin saçını tutmak isteyen Tuncay D., bu sırada Nazife D.'nin otomobili hareket ettirmesiyle sürüklenmeye başlayan Tuncay D., arkadan gelen araç ile eşinin otomobili arasında sıkışınca, hayatını kaybetti.
  Tuncay D., boşanma aşamasında olduğu eşi Nazife D. ile karşılaşınca, aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Nazife D., park halindeki otomobiline doğru yürümeye başladı. Bu sırada Tuncay D. de eşinin arkasından gitti. Nazife D. otomobile bindiğinde iddiaya göre, Tuncay D., aracın açık camından elini sokup eşini saçından yakaladı.

  OTOMOBiLiN ARASINDA SIKIŞTI

  Tuncay D., Nazife D.'yi saçından çekerek otomobilden çıkarmaya çalıştı. Bu sırada Nazife D., eşinin elinden kurtulmaya çalışırken otomobili hareket ettirdi. Tuncay D. de otomobille birlikte sürüklenmeye başladı. Tuncay D., arkadan gelen başka araç ile eşi Nazife D.'nin otomobili arasında sıkıştı.

  bazen ilahi adalette işliyor.
  4 ... twopac
 2. 2.
  Afyonlular şöyle der “ kendi bokuna töngüldemiş”.
  1 ... yaradana gurban
 3. 3.
  ilahi adalet.
  1 ... resneli remzi
 4. 4.
  ilahi adalet, sen adamı öldürürsün.
  Şaka bir yana o inat etmeyip kadının saçını bıraksa bir bok olmayacak, ama adamda beyin mi yokmuş, omegası folik asidi falan mı yetersizmiş bilmem, kafasızlığının kurbanı olmuş, ava giderken avlanmış.
  (bkz: Bazı ölümler üzmez)
  1 -1 ... profesyonel intihar bombacisi
 5. 5.
  Kadını öldüreyim derken kendi ölmüş, beter olsun diyeceğim olmuş zaten olacağı kadar. Kadını şimdi bir kulp bulup suçlu çıkarmasalar bari.
  5 -1 ... cupcake jemma
 6. 6.
  Afyon da sıradan bir gün.
  Anadolu insani tabiri geçmişte kaldı artık.
  Elbirliğiyle özü sözu temiz dedigimiz anasina bacısına eşine saygılı anadolu insanini kaybettik.
  Buda bunlardan sadece bir tanesi.
  ... atlant isten gelenadam
 7. 7.
  Siradan afyonlu.

  En komik olan da temiz anadolu insani kavramina inanmis insanlarin varligidir. Arkadaslar, koyler belki de insanligin en az oldugu yerlerdir. Duydugumuz pislikler yillar once de koylerde vardi. Koylu insanlarin buyuk kisminin ici o kadar pistir, oyle orospu cocugudur ki akliniz almaz. Kucucuk bir bahce icin adam oldururler, tarlaya girip bir seyler yedi diye hayvanlarinizi katlederler. Zihinsel engelli biri varsa onu mutlaka kadin erkek suistimal ederler. Koylu insanlar tehlikelidir, medeniyetten uzaktirlar, daha kotusu olan pisligi kendileri karismamis dahi olsalar daima ortme cabasinda olurlar.
  2 ... peder
 8. 8.
  Hayata dair güldüren detaylar.
  3 ... keyf kahyasi
 9. 9.
  ilahi adalet denen kavramın temen tecelli ettiğidir.
  ... kus yurekli