1. 1.
    Açık sözlü ve cesur kadındır.

Zincirlerini kırmıştır.
    Saygı duymak gerekir. Burda ayıplayacak olursak iki yüzlülüğe ve çelişkiye girer bu.

Ben tercihen vajinusmus yalamak istemem sahsen ama hayat meyat meselesiyse eşim depresyona girecekse mecbur yani.
    4 -1 ... ben varoslar prensiyim
  2. 2.
    Vajinismus ne amk ya. Dilin içeride kitlenir kalır. Vietnam'da doğmuş bebekler gibi gezersiniz.
    2 ... beyinsiz mahlukat
  3. 3.
    vajina yalamak sanat ister. her erkeğin harcı değildir. öncelikle hafif kilolu partner bulacaksınız. sıfır bedenlerde o kadar zevk veremiyorsunuz. ama hafif kiloluların vajinasının dış dudakları emmeye ve hafif ısırıklara çok farklı tepkiler veriyor.
    yalamaya önce dış taraftan başlanır. dil burada en yumuşak şekliyle çalışacak. sonra iç dudaklar ve daha iç bölgeler yalanacak. iç bölgelere gelindiğinde dil en sert darbeleri vuracak hatta mümkünse penis gibi git gel ler yapacak.
    tabi bu hareketin riski şu. partneriniz belli bir zamandan sonra zevki bozmamak için iki eliyle başınızı vajinaya bastıracağı için kilolu kadınlarda ciddi bir nefes alma riski ortaya çıkıyor. hele partneriniz boşalmaya yakın bacaklarını kastığı için boğulma tehlikesi bile var. hele o boşalma anındaki turşu suyu tadındaki o su ağızınıza girerse kusma riskiniz yüksek. en iyisi kasılmalar başladığında geri çekilip parmakla boşalmaya yardımcı olmak.
    vajina yalama her kadında mutlaka işe yarayan. bazılarında 8-10 dakikada, bazılarında 15-20 dakikada sonuç veren ve her yaştaki kadının mutlaka çok zevk aldığı bir eylemdir.
    2 ... big zeker cift teker zekeriya
  4. 4.
    Kimseyi ilgilendirmeyen kadındır.

Eşidir ister bize ne.

Ha bu kadın benim karım olsa ve sırf yalamadığım için ilişkimiz tehlikeye girecek olsa bu talebini yerine getirebilirim ancak o zaman.

Bir yuva kolay kurulmuyor sonuçta.
    -2 ... ben varoslar prensiyim
  5. 5.
    ulan vajinismus bir rahatsızlık, bir bölge değil. sen ya klitorisle karıştırdın, ya vajina demek istedin, ya kafan kıyak, ya da 12 yaşında falansın.

ben 12 yaşındayken de biliyordum gerçi la.
    6 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  6. 6.
    Bu a. (Adini) kodumun sozlugu bu veletlere kaldi.
    ... eskilerden kim kaldi
  7. 7.
    Erkek sakso çektirirken iyi kadın isteyince waoooow ne waooow karşılıklı olacak tabiki.
    ... bal10cuk2709