bugün

geçen hafta eşinin pideciye kaçması nedeniyle türkiye gündeminde konuşulan serkan kıyak evinde kendini asarak intihar etti.

kaynak;
https://www.usakgundem.co...c-canina-kiydi-h8920.html
yazık olmuş Allah rahmet eylesin.

ölmeyesin sürünesin kaşar karı.
Boşa söylemiyoruz siken sevilir, seven sikilir diye.
Diyecek bir şey yok. Kendine yazık etmiş.
O kadın hayatına bakıyor, arkadaş ise belki arkasında ağlayan bir anne- baba bıraktı, belki de çok sevdiği dostları vardı ama en büyük zararı kendisine vermiş oldu. Üstelik karşısındaki kişi tarafından umursanmadığı halde.
inandığı bir tanrı varsa yardımcısı olsun. Diyecek söz yok.
aga naptın.
Çok üzücü ya. Yaptığımız davranışların karşımızdaki insanı nasıl etkileyeceğini, hangi sonuçlara yol açacağını bilemiyoruz işte. Keşke kaçmak yerine medeni bir şekilde boşanmayı deneseydi. Gerçi belki de denemiştir adam karşı çıkmıştır. Olayın iç yüzünü bilmiyorum ama kadının bu vicdan azabıyla nasıl başa çıkacağını merak ediyorum. Azap çekeceği bir vicdanının olduğuna inanmak istiyorum.
kadın için kendini öldüren aşırı eziktir. yine de allah rahmet eylesin. elenmiş kişidir. kadınları ciddiye almayın.
Yetiştirme yurtlarında büyümüş. Görücü usulü ile evlenmiş. Muhtemelen nihayet aidiyet hissettiği bir ailesi olduğunu düşünmüş. Sonra da o ailesi kaçınca çaresiz kalmış. Bunu yaşatan hiç mi düşünmedi ne olur diye?
Bu kadar yalnız bir adam olmasa dahi bunu hak etmezdi. Canın sıkıldı evlen, canın sıkıldı kaç başkasına. Allah bizi böyle olmaktan korusun.
Gündeme bu denli düşmeseydi eğer kendisini bu denli baskı altında hissetmezdi bu genç.

insanların yaralarını reyting uğruna çarşaf çarşaf televizyona çıkaranlar bu durumdan daha çok sorumludur.

Tv’de olay yayılınca hissettiği baskı daha çok artmış olmalı ki olayın hemen sonrasında değil tv’de olayı anlattıktan sonra intihar etmiştir.

Ülkede hiçbir şey mi doğru dürüst çalışmaz?!?

Enteresan.
Hayatın bütün anlamını eşi yapmış,o da hayatından çıkınca yaşama amacı kalmamış.cok acıdım .
Mekanik center olsun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.