1. 1.
    propaganda ve reklamın insanlar üzerindeki etkisini göstermesi bakımından dikkat çekici haberdir.
    at, eşeğe baka daha pozitif olmasına rağmen, at sütü, eşek sütü kadar değer ve ilgi görmemektedir.
    yakın zamanda, dinen yenilmesi haram olan eşek eti hakkında doktorlar ve diyetisyenler olumlu açıklamalar yaparlarsa, at etine kötü ve tiksindirici bakan insanların eşek etine yöneldikleri görülecektir.
    eşek sütü ve eşek etinden, at eti ve at sütü, (yenilip içilmese de) daha sevimlidir.
    1 ... tellal
  2. 2.
    şaka gibidir, nasıl olur da insanlar bu yalanlara kanarlar yazıktır.
    ... sonbuse35
  3. 3.
    insanların salaklıklarına eskiden üzülürdüm. şimdi gülüyorum geçiyorum elimden başka şey gelmiyor. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktan kaynaklı galiba ve ağzı olan konuşuyor. eşek sütü konusunda bilgi verelim.
    eşek sütü bilimsel kaynaklarda insan sütüne en çok benzeyen süttür. ben mecbur kalsam da içmem, içilmesine veya içilmemesine karışmam.

eşek sütü Anne sütüne benzer. hadi Anne sütü yokluğunda bebeklere faydalı ama büyüklere ihtiyaç mı? öyleyse anneler ömrü boyu emzirsin mi?

bunlar saçma şeyler de bunlara karşı gelmek için bilimsel gerçekleri görmezden gelmek veya cahil cahil ahkam kesmek de saçma.
    ... rush
  4. 4.
    küçük pipililer için müthiş iyi fiyatlama..

eşek sütünü içip rüyasında babafingosunun eşek siki kadar olduğunu gören kişi sabah uyandığında aynı manzaranın gerçeğini de karşılarmış.

saldırın aslanlarım. efsane olacaksınız.

(bkz: eşeğin siki)
    1 ... hipnozcu
  5. 5.
    Anne sutune en yakin sut oldugundan dolayidir.
    ... aptz
  6. 6.
    Cok faydali, ilac gibi oldugundandir.
    ... selia