1. 1.
    çocukluğunda ya da gençliğinde marvel'i çizgi romanlardan okumuş ve filmleri yapıldığında mutlu olmuş tip'tir. marvel'in aslında çizgi roman olduğunu bilmeyen tipler tarafından eleştirilir.
    3 -1 ... keshberfo
  2. 2.
    Forza marvel..
    ... forzauyku
  3. 3.
    eşeklikle alakası yok. doksanlar çocuğuyuz biz. tommiksle, zagorla, voltranla, he-man'le büyüdük.
    2 ... drdolantin
  4. 4.
    Tüm yaştan insanlar izleyebilir ama belli bir yaştan sonra hala marvel fanı olmak ortam içinde marvel muhabbeti açmak ne bileyim biraz çocukça.
    -2 ... uncertain
  5. 5.
    Biz de çocuk olduk, biz de fox kids'te spider-man, x-men izleyip büyülendik. Ama arkadaş koskoca adamların yok hulk'muş, deadpoolmus, avengersmis, ondan sonra Kaptan ABD, thor, iron man filan bunların muhabbetini yapması kadar gülünç bir şey yok. Marvel serileri içinde filmlerinin hepsini sevdiğim bir tek x-men. X-men bir efsanedir. Filmleri de çok güzeldi. x-men haricinde yukarıda saydıklarım hep çöp filmler.

izliyorsunuz bari gizli izleyin, ne bileyim odanın kapısını kilitleyin.

30-35 yaşındaki adamların uğraştığı şeylere bak yaa. Bu ne ya..
    -2 ... calcio
  6. 6.
    insanı güldüren olay.

koş bak örümcek adam geçiyor.
    6 -6 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  7. 7.
    yarım akılla açılan saçma bir başlık.

başlığı açan kişinin en sevdiği şeyler muhtemelen kına gecelerine gitmek, düğünlerde halay çekmek, aralıksız olarak yerli diziler izlemek (aşk-ı memnu dizisini birkaç kez izlemiş olabilir), fantezi müzik dinlemek.

kelimelerimin hiçbirinde ufak bir abartı yok.
    4 ... constan7ine
  8. 8.
    benim.

ancak son zamanlarda birden fazla süper kahramanın oynadığı marvel filmlerini izlemiyorum. güzel olmuyor, saçma sapan filmler ortaya çıkıyor. tek tek yapın şu filmleri.
    3 ... hubel
  9. 9.
    hiçbirini kaçırmam. arşiv yapıyorum. süper evren. hayranıyım.
    2 ... true