1. 1.
    https://m.mynet.com/kars-...ar-dovduler-yasam-4289542

Şimdi bu akıl fukaralarına bu hayvanlarında bir canı olduğunu nasıl anlatacaksınız.
    Kendilerine eğlence edinmişler bunu.

Kendini savunamayan bu garip hayvanların çektiği nedir bu şerefsizlerden.

Bence kısasa kısas yapılmalı.
    O zaman belki anlarlar.
    16 -2 ... atlant isten gelenadam
  2. 2.
    çoban demeyin. onlar olsa olsa çıbandır.
    5 -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  3. 3.
    Kırsalda hayvana şiddetin, tecavüzün haddi hesabı yok. internet ve telefon sayesinde sürekli ifşa oluyorlar. Yani benim anlamadığım, bir insan neden bir eşeği döver ki? O hayvan sana ne yapmış olabilir? Saf orospu çocukluğu bu olsa gerek.
    29 -7 ... t i b b
  4. 4.
    Hayvansever sayılmam ama şu görüntüye yüreğim dayanmadı. O kollarını kırıp g*tune sokmak istiyorum şerefsizin. Ahirette cezası çok büyük olacak inşallah. Sabah sabah moralimi alt üst etti terbiyesiz adam. Şurda bile kürt muhabbeti yapan var Allah size de akıl fikir versin.
    9 -1 ... bir istanbul beyefendisi
  5. 5.
    eşeğin intikamı olsaydı nasıl bir intikam olabilrdi sorunsalını akla düşürür.
    7 ... monk of monkmountain
  6. 6.
    esas hedef dayaktan sonraki adıma geçmek.
    2 -1 ... masklavi
  7. 7.
    Ruh hastalarıdır. Normal bi insan yapamaz bunu.
    Kediyi bile elleyerek sevemiyorum ama hayatımda hiçbir hayvana zarar vermedim. Sevmemek ayrı şey zarar vermek ayrı şeydir.
    Keşke idari yaptırım artı aynı muamele kendisine uygulansaydı belki o hayvanın bir canı olduğunu o zaman algılayabilirdi.
    17 -1 ... kara erik habbesi
  8. 8.
    işte bu şerefsizler de... işte bu aşağılıklar da... "insanım" diye geziyor. Olmaz olsun sizin gibi insan! Bunu yapan puştların taşakkarını keselim. Üremesinler. inanın eksikliklerini hissetmeyiz.
    5 ... lesley mateas
  9. 9.
    Orospu çocukları ne istiyorsunuz hayvanlardan.
    3 ... akdmsynbnymn
  10. 10.
    Hayvanları Koruma Kanunu, 14. madde, a bendine göre ceza almışlar. O cezalarsa kanuna göre şöyle:

k) 14 üncü maddenin (a), (b), (c), (d), (e), (g), (h), (ı), (j) ve (k) bentlerine aykırı davrananlara ikiyüzellimilyon lira idarî para cezası; (f) ve (l) bentlerine aykırı davrananlara hayvan başına ikimilyarbeşyüzmilyon lira idarî para cezası verilir, kesilmiş ve canlı hayvanlara el konulur.

Paradan altı sıfır atıldığını hesaplarsak en fazla 250 TL ceza almışlar gibi görünüyor. Hadi enflasyonla, şunla bunla ceza arttı, olsun olsun 1000 TL, 2000 TL. Onu da 12-24 ay takside bağlarlar... Sonra Leylalar kayboldu, öldürüldü diye hayıflanırlar, yok kimyasal hadım, yok idam, tartışır dururlar. Yılanın başı burada işte.
    6 ... jim peterik